Domů Novinky Kaprařské závody na Orlíku o 1 000 000 korun: Kde budou závodníci chytat?...

Kaprařské závody na Orlíku o 1 000 000 korun: Kde budou závodníci chytat? Máme podrobnou mapu!

- Reklama -

World Carp Master 2018, který se uskuteční na Orlíku, se nezadržitelně blíží. Tento kaprařský závod, který je nabitý zvučnými jmény ze všech koutů nejen Evropy, ale z celého světa, nabídne skutečně zajímavou podívanou. A to už třeba jen proto, že vítěz si odnese ceny – jak finanční, tak materiální – v hodnotě přes 1 000 000 korun! Tohle bude jízda! Kde vlastně budou závodníci chytat? Podívejte se na podrobnou mapu sektorů, kterou organizátoři závodu World Carp Master 2018 zveřejnili…

Samotný závod odstartuje 10. září v 16 hodin a skončí 15. září v 8 hodin. Na závod přijedou týmy z celého světa – například z Holandska, Německa, Anglie, Itálie, Belgie, Polska, ovšem nebudou chybět mančafty ani z dalekých zemí typu Jihoafrické republiky nebo z USA. Máme se na co těšit!

Kde vlastně budou tyto týmy chytat? Závodníci budou rozmístěni do 10 sektorů. Chytat se bude v kempu Radava, na Velkém víru, v Chrásti, Na Pískách, Na Husárně, v Struhách, V Olešné, v Strouhách, v rekreačním středisku Jitex a v Pukňově. Konečnou podobu sektorů si můžete prohlédnout na přiloženém obrázku níže.

Proč se organizátoři závodu World Carp Master rozhodli pro Českou republiku a přehradu Orlík? A bude se tento závod konat na území České republiky pravidelně?

„Česká republika byla volbou jako země v srdci Evropy. Pomohlo nám to kupříkladu dostat se blíže k východním zemím, jejichž účast na našich závodech nebyla příliš hojná. Mimo to je samozřejmě také cenově dostupnější pro mnoho rybářů, což je důležité zvláště u piva (smích). Jestli se tady závody zabydlí, to je otázka, na kterou bude odpověď možná až poté, co letošní ročník proběhne,“ řekla magazínu InRybar.cz organizátorka WCM paní Bohumila Dufková.

Mapu sektorů WCM 2018 si můžete v plném rozlišení prohlédnout ZDE

 

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Povodí Vltavy

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -