skingbranding-banner

AKCE: Luxusní kaprové děličky pro daleké nahazování do 1000 korun! Super kvalita za rozumnou cenu


Kaprové dělené pruty patří k velmi populárním udicím, které rybářovi zaručují maximální požitek z lovu kaprů. Kaprové dělené pruty totiž nabízí citlivý blank, ve kterém jde cítit každý výpad zdolávané ryby. Tohle je fakt zážitek! Kromě toho tyto udice nabízí i perfektní vlastnosti při nahazování. Rybář se do nich prostě může mnohem lépe opřít, takže montáže bez nejmenších obtíží létají opravdu daleko. Hodně rybářů si myslí, že kvalitní kaprové dělené pruty stojí hromadu peněz. Chyba lávky! I kvalitní prut na kapry seženete do 1000 korun…

 

Kaprová dělička Giants Fishing CPX Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní prut na kapry od české značky Giants Fishing, který je určený pro daleká nahazování. Tento prut má základ ve vysoce modulovém grafitovém blanku IM6, který rybářovi nabízí perfektní akci pro daleké hody. Díky tomuto modernímu materiálu je síla švihu ze strany rybáře nádherně přenesena do blanku prutu, takže montáž letí opravdu daleko. Blank má neuvěřitelně rychlou akci! Navíc, zmíněný materiál je opravdu hodně pevný, takže rybář se nemusí obávat toho, že by prut nevydržel pořádný švih. To nehrozí!

Velkou předností tohoto prutu jsou kvalitní SIC očka. Ta jsou rozmístěna po blanku tak, aby jimi navazovací materiál při hodu procházel bez přebytečného tření. Vlasec díky přesnému rozmístění prochází velmi rychle, takže rybářova montáž letí opravdu hodně daleko.

Rukojeť tohoto prutu na kapry je z EVA materiálu. Tento materiál se velmi pohodlně drží a neprokluzuje ani v tom případě, kdy má rybář mokré ruce. Super materiál! Dalším velkým plusem je kvalitní grafitové sedlo. Toto sedlo spolehlivě udrží i velký a těžký kaprový „budík“ s rozměrnou cívkou. Na sedle navijáku se nám velmi líbí i decentní hliníkové kroužky, které kromě funkčnosti jsou i velmi vkusné z pohledu designu.

Tento prut je dodáván v několika verzích, tou nejpopulárnější je „univerzální“ verze o délce 12 ft a gramáži 3 lb. Díky tomu je tento zmíněný model vhodný nejen pro daleké hody, ale velice pohodlně se s ním manipuluje i při vyvážení. Super! Výrobce udává, že vrhací zátěž 3 lb odpovídá přibližně 80 gramům vrhací zátěže. Taková hmotnost zátěže je pro používání těchto prutů nejvíce vyhovující.

Kaprová udice Giants Fishing CPX Carp se vyrábí jak v trojdílné, tak i dvoudílné verzi. Ta trojdílná je pro rybáře zajímavá především proto, že je mnohem skladnější. Pokud dbáte na pohodlný transport, pak je jasnou volbou právě trojdílná udice. Navíc, kaprový dělený prut od Giants Fishing v trojdílném provedení je podstatně levnější…

Samozřejmě největší předností těchto prutů je cena. Pokud si ji rozpočítáte na 1 udici, pak výsledná cena za 1 prut je pod 1000 korunami. A to je hodně zajímavé! Přitom znova: Tyhle pruty nabízí hodně muziky za málo peněz…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné kaprové pruty Giants Fishing

Česká značka Giants Fishing kromě těchto nadupaných kaprových udic dodává i další modely rybářských prutů. Kromě kvalitních kaprových dělených prutů si samozřejmě můžete vybrat perfektní teleskopické pruty na kapry za nejnižší ceny. A pokud jste příznivcem jiné rybolovné techniky, pak se rovněž podívejte na nabídku české značky Giants Fishing. Třeba pruty na feeder od této značky patří k nejpopulárnějším na trhu!

Levné pruty Giants Fishing jsou dostupné ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 290x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 2528x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Šílený výprodej boilies: Brutální sleva na TOP české kuličky na kapry! Poslední kusy!

admin | přečteno: 3704x | 22.02.2021 | 1 komentář

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá šílený výprodej …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.