DomůAkční nabídkaAKCE: Masakr! Špičkové kaprové navijáky SHIMANO, na kterých ušetříte tisíce korun!

AKCE: Masakr! Špičkové kaprové navijáky SHIMANO, na kterých ušetříte tisíce korun!

- Reklama -

Kaprový naviják patří k největším chloubám v rybářské výbavě. Právě naviják je jakousi duší celého toho systému, který nám pomáhá si plnit naše nejniternější sny. Ano! V rybářském světě se moc dobře ví, že k těm nejlepším, nejkvalitnějším a nejspolehlivějším navijákům patří stroje z dílny SHIMANO. Problémem je, že některé modely jsou skutečně cenově náročnější. Věděli jste ale, že ty samé navijáky v té samé obrovské kvalitě můžete na některých místech koupit výrazně levněji? A pokud si obstaráte 2 nebo 3 stroje najednou (což kapraři obvykle dělají), pak se uspořené peníze počítají na tisíce…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

NOVINKA: Nově zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Kaprový naviják SHIMANO Power Aero 14000 XTB

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jeden z TOP současných modelů od renomované společnosti SHIMANO. Modely Power Aero 14000 nabízí dokonalé vlastnosti, díky kterým se lov kaprů promění na skutečnou rybářskou pohádku. Tento naviják je dokonalým kouskem zejména proto, že na něm najdeme celou řadu špičkových technologií. Co například?

Uvnitř navijáku naleznete geniální převodovku HAGANE, která stojí za dokonale precizním chodem navijáku. Naviják naprosto spolehlivě navíjí jakýkoliv navazovací materiál za jakýchkoliv podmínek. TOP! Všechny důležité „vnitřnosti“ jsou uloženy do odolného „pouzdra“, které zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách.

Převodový poměr je 4,3:1. Návin na 1 otáčku kličkou je 103 čísel. Tyto parametry prozrazují, že se jedná o opravdu geniální stroj i na velké vody, kde si jiné navijáky neporadí. Na cívku se vleze 550 metrů 0,35 mm vlasce, 400 metrů 0,40 mm vlasce, anebo 300 metrů o průměru 0,45 mm.

Další obrovskou zbraní tohoto navijáku je vysokorychlostní brzda, která patří k těm nejrychlejším na trhu. Díky tomu je zdolávání i divokého kapra maximálně komfortní. Absolutní dokonalostí je velmi rychlé přepínání z volné cívky do bojového režimu. Stačí jen malé pootočení! Tohle je fakt geniální!

Tento naviják toho nabízí opravdu hodně! Za investované peníze dostanete dokonalý stroj, který bude sloužit velice dlouho a maximálně spolehlivě. Pokud hledáte špičkový stroj, na který se můžete vždy spolehnout, sáhněte po tomto od společnosti SHIMANO!

A bacha! Na většině e-shopů stojí tento naviják okolo 8000 (někde i více) korun. Na HIKI.cz seženete tento stroj výrazně levněji! Ta úspora jde do tisíců korun!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprový naviják SHIMANO Ultegra 14000 CI4+ XSC

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Pokud jste fanoušky značky SHIMANO, ale nechcete se tolik plácnout přes kapsu, tak se rozhodně podívejte na znovu naskladněný naviják SHIMANO Ultegra 14000 CI4 XSC. Tento model je mezi rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP vlastnosti, přitom jeho cena není nijak závratná. Ano, jde také o významnou investici – ovšem tyhle peníze jsou investovány opravdu moc rozumně!

Tento model je mezi rybáři oblíbený i proto, že se jedná o odlehčený naviják. Kompozit CI4+ nabízí podstatně nižší váhu (naviják při této velikosti váží 540 gramů). Samozřejmě, nižší váha napomáhá k lepší manipulaci jak při nahazování, tak i zdolávání.

I tento stroj nabízí naprosto dokonalý chod, díky kterému naviják naprosto bezproblémově navíjí jakýkoliv navazovací materiál za jakýchkoliv podmínek. Uvnitř navijáku naleznete 5+1 ložiska. Převodový poměr činí 4,3:1. A na jedno otočení kličkou navijáku navinete 103 čísel navazovacího materiálu.

Tento model od firmy SHIMANO je na e-shopech k dostání za cenu přes 5500 korun. Na rybářském e-shopu HIKI.cz je ovšem k dostání za výrazně nižší cenu! Ten rozdíl je obrovský! Bohužel, právě kvůli této nízké ceně je tento naviják věčně vyprodaný. Proto si pospěšte!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

TOP navijáky SHIMANO za nejnižší ceny!

Tohle byl jen malinkatý výběr těch nejzajímavějších modelů od firmy SHIMANO. Na rybářském e-shopu HIKI.cz jich je ale celá řada. A nejenom kaprové navijáky! Rybáři si na HIKI.cz mohou vybrat i navijáky SHIMANO na přívlač, feeder, anebo na plavanou. A vše za nejlepší ceny! Vyberte si v bohaté nabídce navijáků SHIMANO ten váš, a ušetřete balík peněz!

Kompletní nabídka navijáků SHIMANO je dostupná ZDE

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Tyhle navijáky to je pro lidi co neví co s penězi… Předražený jak prase… Naviják za 2000 udělá tu samou práci a co se týče výdrže o penězích to není. Mám někde 10let používanej Balzer za 800kč a šlape jako hodinky…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -