DomůAkční nabídkaAKCE: Obrovské slevy! Nadupané přívlačové navijáky DAIWA za pár korun!

AKCE: Obrovské slevy! Nadupané přívlačové navijáky DAIWA za pár korun!

- Reklama -

Teď by měli zbystřit všichni milovníci přívlače! Rybářský e-shop HIKI.cz si totiž připravil super akci na nadupané přívlačové navijáky DAIWA. Vybrané modely můžete na tomto rakouském e-shopu nakoupit výrazně levněji než u českých obchodníků. Vyberte si nadupaný naviják na přívlač za super cenu a ušetřete! Upozorňujeme, že HIKI.cz je rakouský e-shop, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnějších překladů…

Asi není rybáře, který by neznal světově uznávanou společnost DAIWA z Japonska. Nejsilnější stránkou těchto navijáků je jejich obrovská kvalita a dokonalé zpracování. Není proto divu, že si tyto stroje oblíbili rybáři z celého světa. I u nás se těší tyto navijáky obrovské oblibě. Navijáky DAIWA nejlevněji seženete na e-shopu HIKI.cz!

 

Naviják DAIWA Ninja

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších modelů navijáků na přívlač od firmy DAIWA. Důvodem je především cena! Ta je totiž „extrémně nízká“! Takhle, za takový naviják na přívlač v takové kvalitě byste zaplatili podstatně vyšší částku. Tenhle naviják je k dostání za fakt dobrý peníz!

Na tomto navijáku milujeme perfektní zpracování. Jedná se o model, který má nádherný design, který potěší oko každého rybáře. Navíc, chod navijáku je luxusně pravidelný a hladký. Bomba! Pro výrobu tohoto navijáku byly použitý lehké slitiny kovů, takže váha těchto navijáků je opravdu nízká.

Navijáky DAIWA Ninja jsou k dostání v několika velikostních provedeních – ve velikostech 1003, 2500A, 3012 a 4000A. Díky tomu si tak můžete vybrat přesně takový naviják, který k lovu potřebujete. Pokud hledáte kvalitní, ale přitom levný naviják na přívlač, který zvládne používání i v těžkých podmínkách, vsaďte na tento!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják DAIWA Exceler LT

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Luxusní model navijáku na přívlač od firmy DAIWA! I tenhle stroj byl vyroben z velmi kvalitních kovů, které zaručují dlouhodobé a bezproblémové používání při rybaření. Samozřejmostí je pravidelný, tichý a hladký chod tohoto japonského stroje. Naviják je výborný také díky skvělé brzdě, která rybářovi zaručuje pohodlné zdolávání ulovených ryb. Za zmínku stojí i velmi povedený design, který potěší každého rybáře.

I tento naviják je k dostání v několika velikostech – v 1000D, 2500D, 3000D-C, 4000D-C. Rybář tak má parádní možnost si vybrat přesně takový model, který bude splňovat jeho požadavky. Můžete si vybrat malý naviják pro lehčí vláčku, ale i velký stroj na těžkou přívlač. Je to jen na vás! Upozorňujeme, že tento naviják je oproti „českým cenám“ výrazně levnější!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

hiki.czFirma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKi.cz již nakupovali.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -