DomůAkční nabídkaAKCE: Parádní slevy na kaprové navijáky DELPHIN! Výhodný nákup za lidové ceny!...

AKCE: Parádní slevy na kaprové navijáky DELPHIN! Výhodný nákup za lidové ceny!  

- Reklama -

Je to tady! Na e-shopu Chyť a pusť jsou nyní ve slevě parádní navijáky DELPHIN. Tato slovenská značka si u rybářů získává čím dál větší oblibu. A není se čemu divit! Produkty DELPHIN jsou kvalitní, přičemž jejich cena je opravdu lidová. Nyní si tento sortiment můžete pořídit za velmi výhodné ceny! Na navijáky této značky jsou teď na e-shopu Chyť a pusť výhodné slevy! A pokud se na e-shopu zaregistrujete, pak je cena ještě nižší! Přesvědčte se sami…

 

Naviják DELPHIN Atlantic 60

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Parádní naviják, který by se dal označit za odolného „univerzála“. Tento naviják je totiž vhodný jak pro lov kaprovitých ryb na položenou nebo feeder, tak i na lov dravců na rybičku. Naviják DELPHIN Atlantic 60 je opravdu všestranný!

Na tomto stroji od slovenského výrobce máme rádi hned několik věcí. Zaprvé: Naviják je vyroben z kvalitních materiálů, které slibují dlouhodobé a bezproblémové používání. O tichý a pravidelný chod se stará hned 5 ložisek. Navíc, uvnitř navijáku je důmyslný mechanismus, jež zaručuje skvělý chod a fungování při rybaření. Další předností tohoto navijáku je jeho brzdný systém. Naviják DELPHIN Atlantic je vybaven i volnoběžnou brzdou, která zaručuje maximální komfort při lovu ryb. Paráda!

Naviják váží 450 gramů. Na cívku navijáku se vejde 470 metrů 0,25 mm, 380 metrů 0,28 mm, 330 metrů 0,30 mm, 290 metrů 0,32 mm a 250 metrů 0,35 mm. Kapacitně je tak tento naviják vhodný na většinu revírů u nás. Tenhle stroj určitě doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják DELPHIN Pacific Neo 70

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je špičkový stroj pro lov kaprů. Jedná se o model navijáku, který v takové velikosti a kvalitě za takovou cenu u jiného výrobce neseženete. Tohle je paráda! Naviják DELPHIN Pacific Neo 70 je středně velký naviják pro lov kaprů na položenou. Naviják je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují bezproblémové a dlouhodobé používání i v těch nejtěžších podmínkách. Tenhle naviják je skutečně kvalitní!

Každý milovník lovu kaprů jistě ocení to, že tento naviják je vybaven volnoběžnou brzdou. Díky tomu je rybolov s tímto strojem ještě více komfortní. Naviják je krásný i z hlediska designu. Propojení zlatého a stříbrného zbarvení je opravdu povedené. Naviják DELPHIN Pacific Neo 70 je fakt parádní! A co je na něm nejlepší? Nízká cena! Tohle je fakt za „lidovku“!

Naviják DELPHIN Pacific Neo 70 má 7 ložisek, které se starají o bezproblémový, hladký a tichý chod. Převodový poměr navijáku je 5,1:1. Hmotnost je 470 gramů. Kapacita cívky je 630 metrů 0,25 mm, 450 metrů 0,30 mm nebo 330 metrů 0,35 mm. Tento naviják tak nabízí dostatečnou kapacitu cívky! Super! Pokud hledáte perfektní naviják na kapry, sáhněte po tomto!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Navijáky DELPHIN nyní nejvýhodněji na Chyť a pusť

Na e-shopu Chyť a pusť nyní naleznete mnohem více navijáků DELPHIN ve slevě! Vyberte si přesně takový naviják, který při vašem rybaření potřebujete! Zlevněné navijáky DELPHIN naleznete ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -