skingbranding-banner

Akce pro rybáře: Super levné pruty na přívlač za nízkou cenu! A s vlascem ZDARMA!


Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť jsou k dostání levné pruty na přívlač, ke kterým navíc dostanete špičkový vlasec na přívlač zcela ZDARMA! Tyto levné pruty na přívlač se vyznačují velmi rychlou akcí, kterou ocení každý rybář jak při nahazování, tak i zdolávání. Pokud hledáte levný prut na přívlač, se kterým si užijete velkou spoustu zábavy, pak se rozhodně podívejte právě na tyto. Jsou k dostání v celé řadě provedení, takže je z čeho vybírat. Pojďme se na tyhle levné pruty na přívlač za nízkou cenu podívat blíže…

 

Přívlačový prut Chyť a pusť Drax Spin

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový levný prut na přívlač, který si můžete obstarat za opravdu hodně libové peníze. I když je tento prut na přívlač dostupný za super nízkou cenu, tak přesto nabízí skvělé vlastnosti. Nás na něm nejvíce baví rychlá akce, což ocení každý rybář jak při nahození, tak i při zdolávání. Obrovskou předností těchto prutů je i jejich nizounká váha, což výrazně napomáhá k tomu, že se tyto pruty na přívlač nepronesou ani po několikahodinovém rybaření. Tohle je super plus!

Zcela zásadní jsou i precizně rozmístěná, kvalitní SIC očka. Tato jedno-nožičková očka jsou po blanku rozmístěna tak, aby vedla navazovací materiál při náhozu bez přebytečného tření. To znamená, že i když použijete hrubší vlasec, tak díky této vlastnosti hodíte dále. Očka mají kvalitní vložku, což výrazně zvyšuje jejich životnost i při náročném rybaření. Samozřejmostí je precizní vyvázání oček.

Levné pruty na přívlač Drax Spin jsou k dostání ve třech provedeních. Rybář si tak může vybrat vhodný prut na přívlač přesně do těch podmínek, do kterých potřebuje. Jaké pruty jsou k dostání? První prut na ultralehkou přívlač Drax Spin má délku 195 centimetrů a gramáž 1 až 5 gramů. Tato udice je tak vhodná pro lov na malé nástrahy na menších stojatých vodách, anebo na řekách. Prut váží jen 90 gramů, má 8 oček a jeho transportní délka je 103 čísel. Tohle je prostě geniální kousek, ve kterém ucítíte každou rybu na sto procent!

Druhý model přívlačového prutu Drax Spin měří 210 centimetrů a má gramáž 3 až 12 gramů. Prut je krásně jemný, ovšem dostatečně tvrdý na to, abyste háček zasekli i do tvrdé tlamy dravce. Tato udice je naprosto dokonalá pro chytání na smáčky nebo třpytky, protože díky perfektnímu blanku můžete nástraze naprosto jednoduše „vdechnou“ život. Prostě bomba! Prut má 8 kvalitních oček, váží jen 95 gramů a transportní délka je 110 čísel.

Třetí model je nejdelší – měří 230 čísel a gramáž činí 7 až 22 gramů. Jedná se o perfektní prut jak na okouny nebo boleny, tak i candáty a štiky. Prut nabízí dostatečně tuhý blank, který slibuje přesné zaseknutí háčku i do hodně tvrdé tlamy dravce. Prut je vhodný jak pro chytání na gumy, tak woblery, třpytky nebo plandavky. Jedná se o skvělý univerzál, který oceníte na stojaté i tekoucí vodě. Fakt super! Prut je „vyzbrojen“ 9 očky, váží 100 gramů a transportní délka je 120 čísel.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Přívlačové pruty nejlevněji na Chyť a pusť

Hledáte jiný typ přívlačového prutu? Pak se rozhodně podívejte na rybářský e-shopu Chyť a pusť! Právě na tomto místě naleznete veškeré typy prutů na přívlač za ty nejnižší ceny. Hledáte přívlačový prut na candáty? Na štiky? Boleny? Okouny? Hledáte dlouhý prut na přívlač? Krátký? Anebo přívlačový prut na gumové nástrahy? Woblery? Veškeré vaše požadavky splní rybářský e-shop Chyť a pusť. A za ty nejnižší ceny!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Přívlačové pruty si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 285x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 2514x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Šílený výprodej boilies: Brutální sleva na TOP české kuličky na kapry! Poslední kusy!

admin | přečteno: 3700x | 22.02.2021 | 1 komentář

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá šílený výprodej …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.