Domů Akční nabídka AKCE: Rozdáváme nadupané boilies ZDARMA! Nenechte si ujít!

AKCE: Rozdáváme nadupané boilies ZDARMA! Nenechte si ujít!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá suprová akce s firmou JET FISH. Při nákupu jednoho balení boilies JET Fish Premium dostanete druhé zcela ZDARMA! Výsledná cena je tak za dvě balení boilies výrazně nižší! Nakupujte výhodně! Obstarat si můžete boilies v osvědčených příchutích, které mají na kontě opravdu nádherné ryby. Upozorňujeme, že se jedná o omezenou akci! Vzhledem k extrémně výhodné ceně se zásoby rychle tenčí! Další boilies v této akci již NEBUDE dostupné! Pospěšte si, než bude vyprodáno!

 

Boilies JET FISH Premium 1 kg (+ druhé balení ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velice populární boilies od renomované společnosti JET FISH. V této akci jsou tyto kuličky dostupné v 20 mm průměru a v těch nejpopulárnějších příchutích. Rybář si může vybrat boilies například v extrémně úspěšné příchuti biosquid nebo švestka/česnek. Právě tyto kuličky patří k těm nejosvědčenějším, které mají na kontě opravdu nádherné kapry.

Toto boilies je dostupné v 1 kilogramovém balení a při objednávce dostanete druhé balení zcela ZDARMA! Za luxusní cenu tak dostanete hned 2 kilogramy TOP kuliček, které prostě jezdí!

 

Boilies JET FISH Premium New 2,5 kilogramů (+ druhé balení ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Na rybářském e-shopu PARYS se znovu objevilo i boilies JET FISH Premuim New ve velmi výhodné akci. Znova: Při nákupu tohoto boilies v 2,5 kilogramovém balení dostanete druhé balení zcela ZDARMA! Výsledná cena je tak skutečně libová!

Vybrat si můžete z celé řady příchutí, kterých je mnohem více než u předešlých kuliček. Rádi bychom vám doporučili zejména boilies v příchuti chilli a švestka/česnek. Tyto kuličky jsou opravdu parádní a kapři na ně spolehlivě reagují! A to i v aktuálním počasí, které je skutečně nepříznivé! Koncentrovaná vůně a chuť těchto kuliček je do aktuálních podmínek ideální!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -