DomůNovinkyČeská rybářka ulovila trofejního tajmena o délce 145 centimetrů! S rybou bojovala 40...

Česká rybářka ulovila trofejního tajmena o délce 145 centimetrů! S rybou bojovala 40 minut!

- Reklama -

Rybářka z České republiky dokázala při výpravě do Mongolska přelstít skutečné „monstrum“. Na řece Šiškid ulovila famózního tajmena o délce neuvěřitelných 145 centimetrů a váze více jak 30 kilogramů. Tohle je teda kus! Nádherná ryba! Rybářka Veronika se s tajmenem statečně „rvala“ skoro 40 minut. To musel být nezapomenutelný zážitek! Rybářce posíláme srdečnou gratulaci! Skvělá práce!

Na Facebooku cestovní kanceláře Ignol sepíše:

Rybářské veřejnosti oznamujeme, že začátkem října ulovila naše klientka VERONIKA na řece Šiškid v Mongolsku trofejního tajmena v délce 145 cm! Ryba byla přesně změřena za přítomnosti tří svědků včetně mongolského společníka Zorga. Takže veškeré pochybnosti nejsou oprávněné.

Veronika s ním bojovala téměř 40 minut a manipulace s rybou těžkou hodně přes 30 kilogramů nebyla jednoduchá. Obdivujeme její statečnost, vytrvalost a rybářské umění. Tento tajmen patří k největším úlovkům posledních let a Veronika je nejúspěšnější ženou-rybářkou v historii firmy Ingol. Ještě jednou gratulujeme!

Tajmen sibiřský: Jedná se o největší lososovitou rybu světa, která podle údajů z odborné literatury může dorůstat až 200 centimetrů délky a 80 kilogramů váhy (největší tajmen v historii měřil 210 čísel a vážil 105 kilo). Domovinou této ryby jsou divoké řeky v Mongolsku a na Sibiři. Ryba je vzhledem podobná hlavatce, možná proto občas narazíte na to, že se tajmenovi říká hlavatka sibiřská. Jedná se o dravou rybu, která loví menší ryby, ale nepohrdne ani vodními ptáky nebo savci.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: cestovní kancelář Ignol

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -