Domů Akční nabídka AKCE: Získejte k feederovému prutu naviják ZDARMA!

AKCE: Získejte k feederovému prutu naviják ZDARMA!

- Reklama -

Nová sezóna pozvolna klepe na dveře. Je třeba se připravit! Nyní se můžete velice výhodně vyzbrojit na novou sezónu s InFish.cz. Na rybářském e-shopu InFish.cz můžete právě získat feederové udice s navijákem zcela ZDARMA! Nepropásněte tuto výhodnou nabídku a připravte se výhodně na novou sezónu. A nezapomeňte, že InFish.cz vám tyto udice s navijáky doveze ZDARMA!

Feeder je jednou z nejlepších rybolovných metod na začátku sezóny. Jemné chytání zaručuje hromadu záběrů a nepřebernou škálu lovených ryb. Proto je feeder tolik oblíbenou metodou. Nyní můžete na InFish.cz získat nové a kvalitní vybavení ve speciální akci. Tuto nabídku rozhodně nepropásněte…

 

Venturieri Galaxy Feeder + naviják NGT ZDARMA!

Cena: 1739 Kč

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Doprava s InFish.cz: ZDARMA!

Dárek: Naviják NGT ZDARMA! A k prutu dostanete i 3 náhradní špičky!

prut-venturieri-galaxy-feeder-3-60m-ngt-navijak-carp-runner-eg40-zdarma-originalVenturieri. Renomovaný italský výrobce rybářských potřeb, který se specializuje především na plavanou a feeder. Jejich pruty jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které slibují perfektní vlastnosti u vody. Prut Venturieri Galaxy Feeder se skládá ze tří dílů. Dominantním materiálem je karbon, který je zpracován s pomocí nejmodernějších technologií.

Prut Venturieri Galaxy Feeder je osázen kvalitními, dvouramennými SIC očky, které splňují jen ty nejlepší vlastnosti. Díky těmto očkům tak může rybář nahazovat svou montáž ještě přesněji a dále. Elegantně zpracovaná rukojeť z korku rybářovi slibuje pohodlné držení udice při nahazování i zdolávání. K prutu navíc dostanete 3 náhradní špičky různých tvrdostí.

K prutu Venturieri Galaxy Feeder dostanete naviják NGT Carp Runner EG40 zcela ZDARMA. Jedná se o ideální naviják na feeder. Je lehký a velice odolný. Kvalitní materiály a exkluzivní zpracování slibují, že tento naviják bude sloužit velice dlouhou dobu.

 

NGT Feeder MAX MEDIUM + naviják NGT ZDARMA

Cena: 999 Kč

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Doprava s InFish.cz: ZDARMA

Dárek: Naviják NGT ZDARMA! A k prutu dostanete i 2 náhradní špičky!

ngt-prut-feeder-max-medium-3m-75gr-navijak-carp-runner-eg40-zdarma-originalAnglie. Mateřská země moderní rybařiny, proto tamní firmy patří k nejlepším na světě. K těmto TOP výrobcům se řadí i anglická firma NGT, která se specializuje jak na kaprařinu, tak i na feeder. A právě od této firmy vám nabízíme parádní prut na feeder – NGT Feeder MAX MEDIUM.

Jedná se o velice povedený kousek, který slibuje parádní zážitky u vody. Prut NGT Feeder MAX MEDIUM je ideální pro ty rybáře, kteří teprve začínají. Proč? Tato udice od NGT je totiž díky své délce i gramáží naprosto univerzální. Můžete s ní chytat jak na stojatých, tak tekoucích vodách nejrůznější druhy ryb. Tento proutek je opravdu povedeným univerzálem, který vás překvapí.

Prut je kvalitně zpracovaný. Je vyrobený ze spolehlivého laminátu, má kovové sedlo a příjemnou neoprenovou rukojeť. Jedná se opravdu o povedený proutek za velice rozumnou cenu. I k tomuto prutu dostanete naviják NGT ZDARMA a 2 náhradní špičky. Zajímavá nabídka, co říkáte?

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -