Domů Akční nabídka AKČNÍ NABÍDKA INFISH.CZ: Rozdáváme navijáky ZADARMO!

AKČNÍ NABÍDKA INFISH.CZ: Rozdáváme navijáky ZADARMO!

- Reklama -

UPOZORNĚNÍ: Tato akce již není platná!

Při slavnostní příležitosti spuštění nového e-shopu InFish.cz jsme pro naše zákazníky připravili skvělou akci. Našim nakupujícím zákazníkům teď rozdáváme navijáky zcela ZADARMO! Stačí, když u nás nakoupíte libovolné zboží v hodnotě nad 1000 korun. Ale pozor! Super akční nabídka je omezena! Tak neváhejte a navštivte náš nový e-shop InFish.cz!

Už se připravujete na novou rybářskou sezónu? Tak nakupujte levné a kvalitní rybářské vybavení u nás, a my vás za to náležitě odměníme! Pokud si na našem e-shopu InFish.cz zakoupíte libovolné zboží v hodnotě nad 1000 korun, dostanete k vaší objednávce jeden kvalitní naviják zcela ZADARMO!

 

Co dostanete?

Rybářský naviják 2K vašim objednávkám nad 1000 korun jsme se rozhodli rozdávat kvalitní celokovové navijáky v hodnotě 499 korun ZADARMO! Námi rozdávané navijáky jsou vyrobené z kvalitních a pevných materiálů, které slibují spolehlivé a dlouhodobé používání u vody. Navijáky mají velmi příjemný a precizní chod, což při lovu ryb jistě oceníte.

Jedná se o navijáky střední velikostní třídy, které jsou vhodné pro lov na feeder, plavanou, přívlač nebo lehkou položenou. Pro představu: na naviják se vejde 180 metrů vlasce o průměru 0,25 mm, anebo 150 metrů vlasce o průměru 0,30 mm.

AKČNÍ NABÍDKA: RYBÁŘSKÝ NAVIJÁK ZADARMO!

Navijáky jsou vybavené spolehlivou přední brzdou, která se při rybolovu velice snadno ovládá. Brzda okamžitě reaguje na ovládání rybáře, takže každý souboj s rybou je naprostou hračkou! Klička navijáku má elegantní dřevěné madlo. Naviják je vybaven i ovladačem pro zapnutí nebo vypnutí zpětného chodu. K navijáku přidáváme i náhradní cívku!

 

Rybářský naviják 1Připravte se s námi na sezónu!

Nová rybářská sezóna již pomalu klepe na dveře. Abyste byli u vody úspěšní, tak potřebujete spolehlivého parťáka. Nás! Internetový obchod InFish.cz pro zákazníky připravil bohatý sortiment nejrůznějšího rybářského vybavení za velmi nízké ceny! Proto neváhejte a nakupujte u nás to, co potřebujete! Teď navíc i s příjemným dárkem k tomu!

Upozornění: Akce je omezena! Trvá do vyprodání zásob!

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -