DomůAkční nabídkaAKČNÍ SET: Nadupaný stojan s perfektními signalizátory a swingery ZDARMA!

AKČNÍ SET: Nadupaný stojan s perfektními signalizátory a swingery ZDARMA!

- Reklama -

Tohle je perfektní nabídka! Firma Giants Fishing na rybářském trhu uvedla našlapaný stojan, který je vhodný jak pro lov kaprů, tak ale například dobře poslouží i při lovu dravců. Ale to hlavní! K tomuto stojanu dostanete perfektní hlásiče a swingery zcela ZDARMA! Akční set je dostupný na rybářském e-shopu Chyť a pusť. Takovou spoustu vybavení za takto super cenu nikde jinde neseženete! Tento akční set je vhodný i jako vánoční dárek pro vašeho blízkého rybáře!

 

Stojan Giants Fishing Tri Pod Specialist 3 Rods

ZDARMA: 2x hlásič, 2x swinger, 4 rohatinka

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající akční set od české firmy Giants Fishing! Začněme stojanem. Tento tripod je vyroben z úžasně lehké slitiny, díky které má tento stojan velmi nízkou váhu, a proto se opravdu pohodlně nosí k vodě. Tento tripod od společnosti Giants Fishing je díky nízké váze vhodný i pro jednodenní rybaření. I když je tento stojan skutečně lehký, je také až neuvěřitelně stabilní. Konstrukce stojanu je totiž navržena tak, aby byl stabilní na jakémkoliv terénu. Velmi dobrou zprávou je, že konstrukce tohoto tripodu dovoluje jeho používání i při lovu na 3 pruty. Konstrukce tripodu je jednoduchá, díky čemuž se stojan okamžitě rozbalí a zase sbalí. A hlavně! Parádní jsou teleskopické nohy, jež dovolují nastavení ideální polohy na (téměř) jakémkoliv terénu. Super!

Ke stojanu dostanete 2 signalizátory zcela ZDARMA! O jaké stroje se jedná? Tyto signalizátory od Giants Fishing jsou vhodné jak pro lov kaprů, tak například i pro lov candátů (světelná signalizace). Na těchto signalizátorech máme rádi například to, že se k nim dá připojit například příposlech nebo swinger. Samozřejmostí je ovládání hlasitosti nebo výšky tónu. Tohle je super! K oběma signalizátorům dostanete i pouzdra ze syntetické kůže, jež jsou vynikající pro jejich přepravu.

A ještě něco: Ke stojanu navíc dostanete ZDARMA i 2 vahadlové swingery a 4 rohatinky! To vše za super akční cenu, za kterou nikde jinde stojan, signalizátory a swingery s rohatinkami rozhodně neseženete! Nenechte si ujít tuto perfektní nabídku pro výhodný nákup! A nezapomeňte, tento akční set je i vhodným vánočním dárkem!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -