Domů Akční nabídka AKČNÍ SET: Výhodný nákup! Stojan, 3 hlásiče a příposlech za neuvěřitelně nízkou...

AKČNÍ SET: Výhodný nákup! Stojan, 3 hlásiče a příposlech za neuvěřitelně nízkou cenu!

- Reklama -

Investice do stojanu, hlásičů a ještě příposlechu k tomu je záležitost pořádného balíku peněz. Tedy, pokud nenakupujete na HIKI.cz. Právě tento rybářský e-shop připravil pro rybáře naprosto neodolatelnou nabídku. Jakou? HIKI.cz nyní nabízí akční set, ve kterém rybáři dostanou stojan, 3 hlásiče a příposlech za super cenu! Pokud zrovna hledáte podobný set vybavení, rozhodně si nenechte tuto nabídku upláchnout…

 

akce-set-hikiAKČNÍ SET: Stojan, 3 hlásiče, příposlech

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenční cenu na trhu!

Tenhle set je opravdu parádní. Za naprosto skvělou cenu dostanete hromadu vybavení pro rybaření na položenou. Už nepotřebujete žádné obyčejné vidličky, které se špatně zapichují do tvrdého terénu, a které se neustále ohýbají. Ne. Teď můžete získat super stojan se 3 hlásiči a příposlechem. Tohle se prostě hodí! Co všechno teda dostanete?

Stojan: Super stojan i pro krátké vycházky k vodě. Na tomto stojanu je nejlepší jeho stojanjednoduchá konstrukce, která slibuje okamžitě sestavení nebo sbalení. Díky prvotřídním materiálům je tento stojan opravdu lehký, přitom až neuvěřitelně stabilní. Stojan je konstruován na 3 kaprové pruty. Hmotnost stojanu je pouhých 1,8 kilogramů. Transportní míry jsou 84 x 21 x 10 cm. Stojan je dodáván v transportním kufříku. Super!

Tento stojan je vybaven čtyřmi polohovatelnými nohami, které tak zajišťují pohodlný lov i na velmi nepravidelných terénech. Navíc, samotný stojan jde rozšířit z 84 centimetrů až na 134 centimetrů. Díky tomu si tak tento stojan nastavíte pro co nejpohodlnější rybolov. Paráda!

hlasiceHlásiče a příposlech: Parádní sestava! Tento akční set obsahuje i 3 super hlásiče, které mají hromadu užitečných funkcí, jež zpříjemňují celý lov. Na těchto hlásičích máme rádi i jejich nádherný design. Výbornou zprávou je, že k hlásičům je přidaný i příposlech, který je příjemným „zpestřením“ celé sestavy. Díky tomu tak dostanete skutečně kompletní set rybářského vybavení pro lov kaprů na položenou za super akční cenu. Upozorňujeme, že hlásiče ani příposlech nejsou dodávány s bateriemi.

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenční cenu na trhu!

 

akce_hikiAKČNÍ SET: Bivak, lehátko a spacák pro rybáře

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkuternční cenu na trhu!

Připomínáme, že na e-shopu HIKI.cz je stále k dostání akční set, který obsahuje nadupaný bivak, lehátko a spacák. Tohle všechno seženete za neuvěřitelně nízkou cenu, která vás až „šokuje“! Rozhodně si nenechte tuto nabídku ujít, neboť tento akční set opravdu rychle mizí! Tak si pospěšte…

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

hiki.czFirma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKI.cz již nakupovali.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -