DomůAkční nabídkaAnglická dokonalost: Špičkové kaprové děličky, do kterých se okamžitě zamilujete

Anglická dokonalost: Špičkové kaprové děličky, do kterých se okamžitě zamilujete

- Reklama -

Anglická společnost Wychwood je mezi českými a slovenskými rybáři trochu upozaděna. To je ale velká škoda! Tahle společnost z Ostrovů totiž nabízí naprosto dokonalé vybavení na kapry, které slibuje obrovskou kvalitu, přitom cena těchto produktů není nijak přemrštěná. Ke klenotům této firmy jednoznačně patří její pruty. Kaprové děličky Wychwood nabízí skutečně parádní vlastnosti, přesto za ně nezaplatíte nijak přemrštěné peníze. Naším velkým favoritem je krátká kaprová dělička Wychwood Extricator, se kterou si užijete spoustu zábavy…

 

Kaprová dělička Wychwood Extricator Plus

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový kaprový prut, který nabízí naprosto luxusní vlastnosti při lovu kaprů. Jednoznačně největší předností této kaprové děličky je blank. Ten je vyroben z materiálu, který se jmenuje HGM 40 carbon. Z názvu je tak patrné, že blank kaprové děličky Wychwood Extricator Plus je z carbonu, tedy z materiálu, který nabízí špičkovou akci, odolnost a pevnost, ale také neuvěřitelně nízkou váhu. Díky tomu všemu je lov s touto udicí obrovským požitkem!

Hodně zajímavá jsou Minima Style očka. Ta jsou navržena tak, aby při odvíjení navazovacího materiálu při nahození způsobovala jen minimální tření. Díky tomu tak nahodíte opravdu daleko! A dalším charakteristickým prvkem je ergonomická PU rukojeť, která se naprosto perfektně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Paráda!

Tento prut je naprosto dokonalý pro lov kaprů na řekách, rybních, a celkově na úsecích, kde je horší přístup. Díky délce udice jste schopni s ní manipulovat i na hodně zarostlých březích. Luxus! Prut je také vhodný pro „stopování“ kaprů na zarostlých, slepých ramenech. Za nás špičková práce!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprová dělička Wychwood Extricator MLT

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální kaprový prut, který nabízí opravdu parádní vlastnosti. Musíme začít blankem! Blank kaprové děličky Wychwood Extricator je poskládán s pomocí multi-vrstvé technologie, která dává blanku ohromnou pevnost. Do „páteře“ prutu se tak můžete opřít vší silou, přitom špička kaprové děličky je neuvěřitelně jemná! Právě tato kombinace je dokonalá jak pro daleké nahazování, tak ale i pro zdolávání, protože v prutu cítíte každý výpad zdolávané ryby.

Prut Wychwood Extricator si můžete vybrat buďto s korkovou rukojetí nebo s rukojetí z EVA materiálu. Záleží jen na vás, který materiál se vám líbí více. Obrovskou předností tohoto prutu je jeho pevné sedlo, které spolehlivě drží při lovu i velký kaprový naviják. A nesmíme ani zapomenout na dokonalá očka, která jsou rozmístěna po blanku tak, aby vedla navazovací materiál při nahození bez co nejmenšího tření (montáž letí dále).

Tyto pruty jsou k dostání v délkách od 1,82 do 3 metrů. Ale bacha! Díky dokonalému blanku jste i s tak krátkou udicí schopni nahodit opravdu daleko. Přesto, rybáři si tyto udice oblíbili zejména při „stopování“ kaprů na řekách nebo třeba při lovu na šoulačku. Výborné jsou i na lov kaprů na rybnících. Obrovskou předností těchto prutů jsou jejich nízké transportní rozměry – jen je vytáhnete z kufru auta a chytáte. Bomba!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -