skingbranding-banner

Anglická kvalita: Vynikající kaprové děličky na řeku, do kterých se okamžitě zamilujete!


Lov kaprů na řece patří k úžasným zážitkům! Říční kapři se při zdolávání chovají o poznání divočeji než jejich příbuzní ze stojáků, takže tyhle souboje se vryjí pod kůži. Možná i proto rybáři tak rádi kapry na řekách chytají. K naprosto nezapomenutelnému zážitku při zdolávání říčního kapra může výrazným způsobem přispět i kaprová dělička. Pokud má rybář rybářský prut s „citlivým“ blankem, pak se každé zdolávání kapra z proudu změní na nefalšované rybářské eldorádo. A bacha! Dělený prut na kapry nemusí stát majlant! My si nyní představíme jednu kaprovou děličku, se kterou si lov na řece parádně užijete…

Hodně rybářů dělá to, že si na řeky bere kaprové děličky v délce 360 centimetrů. Není to ale škoda? S takovým prutem je lov na řekách trošku těžkopádnější a zážitek není tolik intenzivní. Na co narážíme? Co vyzkoušet kaprové dělené pruty na řeku v délce 3 metrů?

Ne, není to málo! I s takovým prutem naprosto v pohodě nahodíte přes 100 metrů do dálky, přitom zdolávání kapra na takto dlouhý „klacek“ je nádherným zážitkem. Navíc, tyhle pruty jsou naprosto dokonalé například při rybaření na řekách typu Vltavy nebo Berounky. Ale znova: Můžete s nimi bez nejmenších problémů chytat i na spodním toku Labe, protože s nimi nahodíte daleko s „prstem v nose“.

 

Kaprová dělička Wychwood Extricator MLT

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální kaprová dělička pro lov kaprů na řekách! Tento prut je dostupný ve třech délkách – v 6, 9 a 10 stopách. My osobně nejvíce doporučujeme tu nejdelší variantu, která v přepočtu na „naše“ míry měří lehce přes 3 metry. Znova: Kaprový prut na řeku o této délce je naprosto dokonalý při zdolávání. Rybář cítí každý výpad ryby! Ten zážitek je mnohem intenzivnější než s dlouhou děličkou! Přitom, i s 3 metrovým prutem nahodíte naprosto v pohodě přes 100 metrů. A to zejména proto, že tato dělička má gramáž 3 libry, takže se do ní můžete opřít.

Tajemství skvělých vlastností této kaprové děličky tkví v jejím blanku. Kaprový prut Wychwood Extricator MLT je postaven s pomocí multi-vrstvé technologie, která zaručuje maximální pevnost udice jak při nahazování, tak ale i zdolávání. I když je „tělo“ blanku ale pořádně bytelné, tak špička prutu je neuvěřitelně citlivá. Takže v momentě, kdy na tenhle prut na kapry zaseknete větší exemplář, zažijete jednu z nejlepších zdolávaček v životě. Bacha! Na tomhle typu zdolávání si vybudujete závislost „jako na pervitinu“, a dlouhé děličky hodíte do kouta.

Na kaprové děličce Wychwood Extricator MLT naleznete plně korkovou rukojeť. Z našeho pohledu jde o jeden z nejlepších materiálů, který se velmi pohodlně drží a to i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Navíc, korec vypadá fakt „sexy“! Další předností je shora šroubující sedlo navijáku, které je vyrobeno z pevného a odolného materiálu. Takže k prutu bez nejmenších obtíží připevníte i velký kaprový „budík“. Luxus!

I když tato udice nabízí celou řadu špičkových vlastností, prvotřídní zpracování, ty nejlepší materiály, a celkově obrovskou kvalitu, na kterou jsme u anglických produktů zvyklí, tak přesto je tato kaprová dělička k dostání za opravdu hodně rozumné peníze. Za tyhle kaprové pruty neutratíte mnoho!

Vyzkoušejte něco nového! Udělejte z vašeho lovu kaprů na řece naprosto nezapomenutelný zážitek, na kterém budete závislí. Tahle rybařina nabízí neskutečné vzrušení a adrenalin. Prostě paráda! Lov říčních kaprů na krátké kaprové děličky je prostě super! Nechte se také pohltit!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný oblek pro rybáře (kalhoty + bunda) od německé firmy! TOP kvalita!

admin | přečteno: 4361x | 19.01.2021 | 1 komentář

Rybáři po celém světě jsou zvyklí na to, že cokoliv …

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 2872x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9480x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.