DomůAkční nabídkaBrutální masakr! Kaprové navijáky SHIMANO s obrovskou slevou! Ušetřete tisíce korun!

Brutální masakr! Kaprové navijáky SHIMANO s obrovskou slevou! Ušetřete tisíce korun!

- Reklama -

Rybářský e-shop HIKI.cz si pro fanoušky kaprařiny připravil naprostou lahůdku. Na tomto rybářském e-shopu si nyní můžete obstarat vybrané typy navijáků SHIMANO za fantasticky nízkou cenu! V porovnání s jinými prodejci jsou tyto navijáky výrazně levnější. A jelikož rybáři obvykle kupují minimálně dva navijáky, pak se ušetřené peníze počítají na tisíce korun! Nenechte si ujít jedinečnou možnost na fantasticky výhodný nákup! Upozorňujeme, že HIKI.cz je rakouský e-shop, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnějších překladů…

 

Naviják SHIMANO Power Aero 14000 XSB

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je klenot mezi kaprovými navijáky! Obrovský stroj, který na cívku pojme 550 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm je extrémně vhodný pro „pravou kaprařinu“. Tento naviják využijete jak na velkých stojatých vodách, tak i řekách. Jedná se o spolehlivý naviják, který rybářovi nabízí prvotřídní materiály, bezchybné zpracování a bezproblémové používání. Výsledkem je geniální chod a vlastnosti při lovu kaprů, ale i dlouhodobá životnost a odolnost tohoto navijáku.

Navijáky si můžete prohlédnout i na přiloženém videu…

Samozřejmostí je, že s tímto navijákem je rybář schopen nahazovat opravdu přesně a velice daleko. Naviják SHIMANO Power Aero 14000 XSB je zároveň zajímavý díky prvotřídní brzdě, která okamžitě reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Jedná se o luxusní naviják! Naviják SHIMANO Power Aero 14000 se vyrábí jak ve stříbrném (XSB), tak i tmavém (XTB) provedení.

Upozorňujeme, že naviják SHIMANO Power Aero 14000 XSB je oproti jiným e-shopům k dostání na HIKI.cz za nepřekonatelnou cenu! Ušetřete tisíce korun!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Naviják SHIMANO Power Aero 14000 XTB v tmavém provedení je dostupný ZDE

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják SHIMANO Ultegra 14000 CI4+XS-C

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Další geniální stroj s „vyraženým“ nápisem SHIMANO. Tenhle naviják nabízí celou řadu vlastností, které ocení každý rybář. Tento naviják SHIMANO má nádherně hladký a pravidelný chod, o který se stará celkově 6 ložisek (jedno válečkové + 5 kuličkových). Na tomto navijáku je velice sympatická technologie X-Protect, díky které jsou v naprostém bezpečí vnitřní součástky navijáku. Tato technologie ochrany tak výrazným způsobem prodlužuje životnost tohoto stroje. Samozřejmostí je i geniální brzda, která okamžitě reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře.

Naviják má nádherně širokou cívku, která ve spojení s prvotřídní rolničkou slibuje bezproblémové ukládání navazovacího materiálu, na kterém se nebudou tvořit žádné „chyby“. Navíc, široká cívka navijáku je i velice vhodná pro daleké nahazování na rozlehlejších vodách, ale i pro pohodlné vyvážení (z široké cívky se navazovací materiál krásně odvíjí). Pochopitelně, za zmínku stojí i nádherný design, který je u navijáků SHIANO „samozřejmostí“. Tyto navijáky jsou vyráběny jak ve stříbrném, tak i tmavém provedení.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Naviják SHIMANO Ultegra 14000 CI4+XT-C v tmavém provedení je dostupný ZDE

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

hiki.czFirma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKi.cz již nakupovali.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -