DomůAkční nabídkaBRUTÁLNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy na nadupané boilies NASH z Anglie! Počet kusů je...

BRUTÁLNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy na nadupané boilies NASH z Anglie! Počet kusů je omezen!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej nadupaných nástrah od věhlasné společnosti NASH! Jen nyní si můžete obstarat celou řadu úspěšných nástrah na kapry za zvýhodněné ceny. Takže můžete ušetřit pořádný balík peněz! Ale bacha! Počet zlevněných kusů vybraných druhů nástrah je výrazně omezen. Zásoby se díky velmi výhodným cenám rychle tenčí a po vyprodání zásob nebudou tyto nástrahy za takto výhodné ceny již k dispozici. Prostě kdo dříve přijde, ten dříve chytá!

 

Plovoucí boilies NASH Citruz Cultured

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Představujeme vám jedno z nejvíce dokonalých plovoucích boilies na rybářském trhu. V čem jsou tyto plovoucí kuličky tolik unikátní? Jde o to, že toto plovoucí boilies nabízí hned několik vrstev. Díky tomu toto boilies ve vodním prostředí vytváří neuvěřitelně atraktivní pachovou stopu, navíc se z něho uvolňují i drobné částečky a atraktivní látky, což není u plovoucího boilies zvykem.

Obrovskou předností je ale také to, že toto boilies je velmi zajímavé „na dotek“. Atraktivní vrchní vrstva kuliček tak kapry doslova „nutí“ k záběru. Tohle je fakt neuvěřitelná bomba! Vrchní vrstva dále neustále vypouští aminokyseliny, vitamíny a minerály, takže kapr při kontaktu s touto nástrahou okamžitě „ví“, že před ním leží nutričně bohatá potrava, kterou prostě nenechá ležet!

Velkým plusem je i výrazné zbarvení těchto kuliček, díky kterému jde toto boilies vidět i na hodně zanesených dnech. Takže i když se vydáte na zapomenuté lokality, do kterých na podzim padá velké množství listí z okolních lesů, není třeba být ve stresu. Tohohle sousta si kapr prostě všimne!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Plovoucí boilies NASH Citruz (+ Spray)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Absolutní legenda od věhlasné společnosti NASH! Tyto plovoucí kuličky pro lov kapitálních kaprů nabízí neuvěřitelné vlastnosti, díky kterým s touto nástrahou dosáhnete nezapomenutelných výsledků. Jednou z největších zbraní tohoto plovoucího boilies je jejich omamná vůně. Jak už název napovídá, toto boilies má velmi unikátní citrusovou vůni, která se dokáže velmi dobře šířit za každých podmínek. Takže i když bude rybář chytat kapry ve studené vodě, vůně boilies se bude skvěle šířit do okolí. Luxus!

Další obrovskou předností těchto kuliček je jejich světlé zbarvení. O kaprech se moc dobře ví, že skvěle vidí kontrastní věci. A to hlavně v čisté vodě, tedy na podzim nebo na jaře, kdy nesnižují viditelnost ve vodě třeba řasy. Takže v momentě, kdy toto boilies nahodíte i na hodně zanesené, zarostlé nebo bahnité dno, tak přesto půjde kulička boilies krásně vidět. Tohle je velké plus!

VIDEO: Zjistěte více o nadupaných nástrahách na kapry NASH Citruz! 

Na toto plovoucí boilies NASH Citruz lze samozřejmě chytat i samostatně. Kuličky se tak krásně nadzvednou nad všechny nečistoty na dně a půjdou krásně vidět. Hodně rybářů ale toto boilies rádo kombinuje na tzv. panáčka. Možností nastražení je celá řada!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

VÝPRODEJ: Desítky produktů NASH za nejnižší ceny!

Tohle byl jen malinkatý výčet zlevněných produktů od věhlasné společnosti NASH. Na rybářském e-shopu PARYS ale momentálně probíhá výprodej desítek nadupaných produktů od této anglické firmy. Rybáři si tak mohou vybrat špičkové pruty, tašky, oblečení, navazovací materiály, bižuterii, nástrahy a další zajímavé věci. Vše za super nízké ceny! Ale bacha! Jde o výprodej, takže počet kusů je výrazně omezen.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zlevněné produkty NASH za super nízké ceny!    

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Obrovské slevy???80kc ale notak.
    Obrovské slevy jsou 50 a 70%
    Přijde mi velice směšné propagovat takto produkty.
    Chápu někdo Vam mzsi platit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -