DomůAkční nabídkaCENOVÁ BOMBA: Akční cena! Luxusní rybářský oblek (bunda + kalhoty) za pár...

CENOVÁ BOMBA: Akční cena! Luxusní rybářský oblek (bunda + kalhoty) za pár korun! Ušetřete tisíce!

- Reklama -

Teplota na březích vod se blíží k nule. Nepříjemný vítr a ještě nepříjemnější déšť dokáže pobyt u vody pořádně zkazit. Je proto nutné se pořádně obléci. Nejlepším způsobem, jak zůstat u vody v teple a v suchu i za extrémních podmínek, je obléct se do rybářského obleku. Bunda spolu s kalhotami udrží rybáře v pohodlí za (téměř) jakýchkoliv podmínek. Jenže! Takový oblek není levnou záležitostí. Tedy až doteď! Na e-shopu Chyť a pusť je k dostání perfektní rybářský oblek za skvělou cenu!

 

Termokomplet Prologic Comfort Thermo Suit Green

Výrobek je dostupný na e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je naprosto nadupaný rybářský oblek. Proč? Za skvělou cenu dostanete perfektní bundu a kalhoty! Začněme bundou: Ta má nádherně široký střih, takže se v ní u vody velmi dobře pohybuje. Střih je krásně volný, takže rybář si užívá naprostého pohodlí. Bunda je vyrobena z pevného a odolného materiálu, který neprofoukne ani nepromočí. Velkou výhodou je i prostorná kapuce, která lze nasadit i na hrubou čepici! Navíc, bunda má i prostorné kapsy, do kterých lze uložit celou řadu nezbytností, které je nutné mít po ruce. Paráda!

Komplet samozřejmě obsahuje i špičkové kalhoty. Tyto kalhoty jsou perfektní proto, že mají střih „zahradníků“. Takže kalhoty krásně chrání spodní část rybářových zad (ledviny). Při nošení těchto kalhot tak nehrozí nepříjemné profouknutí velmi náchylných partií. Tohle je prostě paráda! Kalhoty mají nádherně široké nohavice, které lze přetáhnout i přes holínky.

Tento komplet je opravdu perfektní! Za bundu s kalhotami od jiného výrobce byste běžně zaplatili pořádný balík peněz. Ale ne na Chyť a pusť, kde je tento komplet od firmy Prologic dostupný za nejnižší cenu na trhu! Tohle je fakt výhodný nákup! Pokud tedy hledáte vhodné oblečení do chladného a nepříznivého počasí u vody, sáhněte právě po tomto obleku. Nezklame vás!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Oblečení pro rybáře na Chyť a pusť za skvělé ceny!

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť seženete špičkové oblečení za super ceny! Hledáte ideální bundu, kalhoty, mikinu, termoprádlo, triko, čepici nebo rukavice? Mrkněte na Chyť a pusť! Právě tady je k dostání perfektní oblečení za super ceny! Rybářské oblečení si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -