DomůAkční nabídkaCENOVÁ BOMBA: Masakr! Rybářské bivaky a přístřešky za pár korun!

CENOVÁ BOMBA: Masakr! Rybářské bivaky a přístřešky za pár korun!

- Reklama -

Rybářské bivaky a přístřešky se v minulých letech staly neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy. Bivaky a přístřešky rybáře chrání před nepříznivými vlivy, a umožňují jim dlouhodobý pobyt u vody v naprostém pohodlí. Připravili jsme pro vás seznam nadupaných bivaků a přístřešků, které seženete za velmi výhodné ceny. Všechny modely pochází z dílen renomovaných společností, které jsou zárukou kvality a bezproblémového používání. Pojďme se na ně podívat!

 

Přístřešek MIVARDI Premium XL

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je nadupaný přístřešek pro rybáře, který je nyní dostupný za fantasticky nízkou cenu! Tenhle přístřešek od oblíbené české firmy MIVARDI je velmi vhodný pro krátkodobé vycházky k vodě. Přístřešek je skvělým „parťákem“ klidně na jedno deštivé odpoledne nebo noc, kdy padá silná rosa. Na tomto přístřešku jsou perfektní nízké transportní rozměry a hmotnost, které dovolují nošení přístřešku i na pár hodin k vodě. A vše za maximálního pohodlí!

Tento přístřešek je vhodnější než rybářské deštníky. Díky nižší výšce tento přístřešek není „zranitelný“ za silného větru. Navíc, přístřešek MIVARDI Premium XL jde s pomocí kolíků připevnit k zemi, díky čemuž je stabilní právě i za silného větru. Tento přístřešek nabízí spoustu prostoru – pohodlně se pod ním usadí i dva rybáři! Přístřešek MIVARDI Premium XL je skvělým společníkem pro krátkodobé vycházky k vodě! Je fakt super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

Bivak Giants Fishing CLX Bivvy

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jeden z nejlevnějších bivaků na rybářském trhu. Jedná se o perfektní model od české firmy Giants Fishing. Giants Fishing CLX Bivvy je skvělý bivak, který nabízí spoustu prostoru, přitom ale i nízké přepravní rozměry a hmotnost. Tento bivak má oblíbenou trubkovou konstrukci, která je k vidění i u větších modelů bivaků. Jedná se o oblíbenou konstrukci, která slibuje ty nejlepší vlastnosti i v extrémních podmínkách – například za silného větru.

Bivak Giants Fishing CLX Bivvy je fakt super! Má odnímatelný přední panel, což každý rybář ocení v letních měsících, kdy je nutné větrat. Bivak má i odnímatelnou podlážku. Co se týče pláště: Ten je vyroben z moderního materiálu, který slibuje vysokou odolnost i v silném dešti. Bivak rybářovi nabízí maximální komfort a pohodlí za každých podmínek! K tomuto bivaku dostanete i sadu kolíků a přepravní tašku. Jedná se o perfektní bivak, který je k dostání za super nízkou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Bivak Prologic Spider Trio Bivvy 1 Man

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Toto je jeden z nejoblíbenějších bivaků loňské sezóny. A není se vůbec čemu divit! Rybář za fantasticky nízkou cenu dostane perfektní bivak, který je luxusně skladný, přitom nabízí spoustu místa. Tenhle bivak má unikátní konstrukci, která slibuje jeho okamžité postavení a sbalení u vody. Jedná se o fantastický bivak pro krátkodobé vycházky k vodě, který nabízí spoustu místa jak pro odpočinek, tak pro ostatní rybářské věci. Pokud hledáte spolehlivého parťáka na vaše krátké vycházky, sáhněte po tomhle. Je perfektní!

Ilustrační foto: PARYS a Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -