skingbranding-banner

CENOVÁ BOMBA: Našlapané krmné boilies za akční cenu! Připravte se na sezónu výhodně!


Rybářský e-shop PARYS spolu s firmou Carp Only připravil skvělou nabídku. Na internetovém e-shopu PARYS si nyní můžete obstarat perfektní krmné boilies za super výhodnou cenu! Jedná se o výhodná, 5 kilogramová balení koulí. O jakém boilies mluvíme? O výborném boilies Carp Only Frenetic A.L.T. Toto krmné boilies se vyznačuje obrovskou kvalitou, přitom je dostupné za super cenu! A další obrovskou výhodou je, že toto boilies se dodává v několika průměrech, příchutích a zbarveních. Stačí si jen vybrat!

Krmit s krmným boilies má celou řadu výhod. Zaprvé: Ti největší kapři nemají moc rádi velkou „pozornost“. Příklad: Když místo rozkrmíte partiklem, najedou do něj malí kapři a bílá ryba. Na místě vznikne chaos, a velké ryby se drží opatrně na okrajích takovýchto krmných míst. Tohle se vám ale při krmení s krmným boilies nestane.

Nejlepší postup vypadá následovně: Kolem nastraženého boilies rozházejte okolo 15 až 20 kuliček. A nechejte vše tak, jak je. Takové místo je pro velké a opatrné kapry ideální! Nebudí pozornost, přitom je dostatečně lákavé, takže kapři na místě setrvají delší dobu a začnou sbírat potravu. Až nakonec přijde záběr. Tenhle postup je léty osvědčený. Rybáři kolikrát rozkrmí partiklem jedno velké místo a dále od něj tvoří s pomocí krmných kuliček menší krmná místečka. A právě na nich chytají ty největší ryby, které se opatrně drží stranou.

 

Krmné boilies Carp Only Frenetic A.L.T.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové boilies! Toto boilies sice slouží jako krmné, ovšem dá se na něj pochopitelně i chytat. Tyto kuličky jsou totiž postavené na kvalitní směsi, která dokáže ve vodním prostředí parádně „pracovat“. Nejosvědčenější taktikou je jednu kuličku pověsit pod háček, a kolem ní rozházet další krmné koule (dodržujte zmíněné dávkování). Pokud kapři najedou, a budou se krmit, výsledek se dostaví! Díky tomuto jednoduchému triku totiž v rozlehlém „koberci“ kuliček důmyslně schováte vaši nástrahu. Tohle funguje i na opatrné kapry!

Ještě chvíli zůstaňme u zmíněné směsi: Tyto kuličky nesou označení A.L.T., což v překladu znamená „dlouhodobě přitahovat/lákat“. Ano, po vhození kuliček do vody začnou kuličky okamžitě „pracovat“ – začnou ze sebe vypouštět intenzivní pachovou stopu a drobné částečky. Ve vodě se tak utvoří voňavé krmné místo s jemným „mrakem“ částic. Tomuhle neodolá žádný kapr! Pokud chcete pachový „mrak“ zesílit, krmné boilies namočte v nějakém tekutém atraktoru – kolikrát stačí třeba jen melasa, která zmíněný „mrak“ posiluje.

Krmné boilies Carp Only Frenetic A.L.T. se na trh dodává ve třech průměrech – v 16, 20 a 24 mm. Co se týče příchutí: Boilies Carp Only Frenetic A.L.T. je k dostání v příchuti chilli, japonská oliheň (japanese squid), monster crab, ananas (pineapple), švestka (plum) a jahoda (strawberry).

Jakou příchuť doporučujeme? Jednoznačně chilli! Jedná se o výborné kuličky s pálivou příchutí, která je silně selektivní – berou na ni především velcí kapři! A jak ještě více z těchto kuliček udělat nástrahu na velké kapry? Nechte kuličky vysušit! Boilies díky tomu krásně ztvrdne, a tohle je zaručeně ta nejlepší nástraha na ty největší kapry! Tohle vyzkoušejte!

Na tomto boilies je super, že za velmi výhodnou cenu dostanete hromadu kuliček, které jsou ale opravdu kvalitní, a se kterými podniknete hned několik výprav. Nebojte se na boilies Carp Only Frenetic A.L.T. chytat – tohle boilies fakt jezdí!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 7505x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 4565x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 5182x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.