DomůAkční nabídkaCENOVÁ BOMBA: Nejlevnější nahazovací echolot Deeper na trhu! Nenechte si ujít!

CENOVÁ BOMBA: Nejlevnější nahazovací echolot Deeper na trhu! Nenechte si ujít!

- Reklama -

Nahazovací echolot je skvělý vynález! Jedná se o šikovného pomocníka, který je velmi dobře skladný, přitom je připraven okamžitě k použití. Pro prohledání neznámé vody během několika minut je nahazovací echolot naprosto ideální. A teď nemluvíme jen o hledání kaprovitých ryb, ale i o hledání dravců. Díky nahazovacímu echolotu jsme schopni okamžitě najít rybí skrýše a další zajímavá místa. Tohle je prostě super! Jaký nahazovací echolot patří k těm nejlevnějším? Pojďme si ho blíže představit…

Firma Deeper patří k předním světovým společnostem, které vyrábí špičkové nahazovací echoloty. Tyto nahazovací echoloty patří k těm nejpopulárnějším – a to díky výborné kvalitě, ale i rozumné ceně. Skutečně! Echoloty Deeper nabízí hromadu užitečných funkcí, díky kterým velmi rychle zjistíte, jaké místo se před vámi pod vodou nachází. Ovšem cena za tyhle šikovné pomůcky není nikterak závratná. Nyní firma Deeper představila novinku – jeden z nejlevnějších nahazovacích echolotů na trhu!

 

Nahazovací echolot Deeper Start Fishfinder

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť z nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální nahazovací echolot od firmy Deeper. Jedná se o jeden z nejlevnějších nahazovacích echolotů na trhu! Přitom to množství funkcí tohoto echolotu je opravdu úžasné. Tento echolot umožňuje bleskurychlé hledání ryb, a především pak okamžité mapování dna před vámi. Rychleji už to prostě nejde! Výbornou funkcí je, že každý „sken vody“ při mapování se ukládá, a to včetně polohy, času nebo teploty vody. Paráda!

Tento nahazovací echolot se k mobilnímu telefonu nebo tabletu připojuje s pomocí Wi-Fi. A to je super! Proč? Právě připojení přes Wi-Fi signál je mnohem rychlejší a spolehlivější. Pro představu: Připojení přes Wi-Fi signál je až 10x rychlejší a spolehlivější než například přes Bluetooth. Tohle je prostě bomba!

Technické parametry:

  • Kompatibilita: od systémů iOS 9.0 a Android 4.4 po nejnovější verze
  • Frekvence skenování: 10 snímků za sekundu
  • Hloubka: od 0,5 do 50 metrů
  • Výdrž baterie: až 6 hodin
  • Připojení: Wi-Fi

Tento echolot je vhodný jak při lovu na stojatých vodách, tak především při lovu na řekách. Jedná se o skvělého pomocníka při lovu na položenou nebo na feeder, ale i při hledání dravců a jejich skrýší před samotným lovem na rybičku nebo přívlač. Echolot je i výborný pro hledání sumčích pevností na revírech. S tímto nahazovacím echolotem jste schopni najít spadané stromy, hluboké jámy, zatopené pařezy nebo ostré hrany. A to vše během několik okamžiků! Chytejte tam, kde jsou ryby!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Nahazovací echoloty Deeper nejlevněji na Chyť a pusť

Rybářský e-shop Chyť a pusť nabízí hned několik typů nahazovacích echolotů od firmy Deeper. Nabídka je opravdu pestrá! Můžete si vybrat buďto levný nahazovací echolot za velmi příznivou cenu, anebo našlapaný echolot, který nabízí nespočet užitečných funkcí. K dostání je i užitečný sortiment pro ještě pohodlnější práci s těmito echoloty! Vyberte si vhodný nahazovací echolot a buďte u vody úspěšní!

Nahazovací echoloty Deeper za nejlepší cenu naleznete ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Jakej je rozdil oproti starsi verze PRO (koule)?
    A je to pouzitelne pri lovu z lodky/clunu kdy se sonar nebude nahazovat ale bude plavat vedle?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -