Domů Novinky Rybářský festival Jakuba Vágnera navštívilo 10 000 lidí! Návštěvníci známého rybáře chválí za...

Rybářský festival Jakuba Vágnera navštívilo 10 000 lidí! Návštěvníci známého rybáře chválí za výbornou organizaci

- Reklama -

V minulém týdnu na jezeře Katlov probíhal evropský šampionát juniorů v lovu kaprů! A máme skvělou zprávu! Tenhle těžký závod vyhráli závodníci z České republiky. Pro závodníky to musel být obrovský zážitek, neboť šampionát končil v neuvěřitelné atmosféře, protože ve stejnou dobu proběhl na Katlově i oblíbený Dětský den rybářských slavností, který se letos opravdu povedl! Tuto akci navštívilo více jak 10 000 lidí. A návštěvníci Jakuba Vágnera velmi chválili za povedenou organizaci…

„Za námi je už 4. ročník Juniorského mistrovství Evropy v lovu kaprů. Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Závod se povedl, atmosféra byla neuvěřitelná a Česká republika se pod vedením Karla Nikla stává kralující zemí. V sobotu byl dětský den, který jsem se svým týmem rok připravoval. Chci vám všem opravdu moc a moc poděkovat za účast, protože kdyby mi někdo řekl, že jednoho dne bude kolem Katlova více než 10 tisíc lidí, nikdy bych tomu nevěřil. Moc vám všem děkuji za důvěru.“

„Závod i dětský den přijelo podpořit mnoho světových rybářských celebrit. Kupříkladu Alan Blair, anglická rybářská superstar. Tváří celého závodu byla Claudia Darga, nejznámější rybářka Evropy a také Mark Dorner, německá kaprařská hvězda a majitel webu Carpzilla. Už teď se těším na další rok,“ napsal Jakub Vágner.

 

Chvála ze všech stran…

Návštěvníci Dětského dne rybářských slavností tuto akci velmi chválili. Organizátoři „posbírali“ nejvíce bodů díky bezchybné organizaci a našlapanému programu jak pro děti, tak ale i pro dospělé. „Byl to úžasný den, všem bych rád moc poděkoval. Jakube, moc ti děkuji za děti, mají krásný zážitek, že tě mohli osobně poznat. Dále bych vyzdvihl na akci točenou vodu celý den zdarma,“ napsal jeden z návštěvníků. A podobných hodnocení bylo mnohem, mnohem více.

Chválu ale směřoval sám Jakub Vágner k návštěvníkům. Ten kromě důvěry lidí poděkoval i za ukázněnost, co se pořádku týče. Když po akci procházela úklidová četa jezero Katlov, našli jen pár „zatoulaných“ odpadků. „Když se koná jakýkoliv fesťák, tak je tam úklidová parta často několik dní. Sem jezdí fantastičtí lidi, kteří mají rádi přírodu, a v podstatě jsme nic nenašli. Mám z toho velkou radost,“ řekl Jakub Vágner.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -