skingbranding-banner

CENOVÁ BOMBA: Pytel krmného boilies za pár korun! Za tyhle kuličky nedáte majlant!


Krmné boilies patří k velmi oblíbeným návnadám. A je to logické: Právě boilies je velmi selektivní návnadou, která dokáže „vytlačit“ bílou rybu a lákat především kapry. Pokud rybář sáhne k několika trikům, pak může vytvořit naprosto nadupanou návnadu především na velké kapry. Problémem ale může být cena! Hodně krmných boilies stojí od nejrůznějších výrobců docela dost peněz. Na trhu je ale naštěstí krmné boilies za fantasticky nízkou cenu! Pojďme se na něj podívat…

Jak udělat z krmného boilies našlapanou návnadu na velké kapry? Jednoduše! Vezměte krmné boilies, nasypte ho do pytle od cibule, a nechejte ho vysušit. Jaký bude výsledek? Boilies ztvrdne „na kámen“. Ale právě to mají nejraději velcí kapři! Při krmení s takto tvrdým boilies máte jistotu, že na lovném místě vás nebudou „otravovat“ malí kapři, anebo bílá ryba. Ne. Takto připravené boilies je magnetem na velké ryby. Vyzkoušejte!

Jaké boilies ale použít? Neutrácejte! A obstarejte si super boilies od firmy Extra Carp. Jde o levné krmné boilies, které má za sebou skvělé výsledky. Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Krmné boilies Extra Carp Magic

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou fantastické kuličky. Za naprosto nepřekonatelně nejnižší cenu dostanete doslova pytel kvalitního krmného boilies, se kterým jste schopni vytvořit neodolatelné lovné místo. A pokud vsadíte na již zmíněné vysušení, anebo použijete kvalitní booster na „zálivku“, pak je šance na úspěch opravdu obrovská. Osvědčenou metodou je i toto boilies nakrájet na menší kusy, a následně s touto návnadou vytvářet na lovném místě neodolatelné „koberce“.

Toto boilies se vyrábí v „univerzálním“ 20 mm průměru. A hlavně – v 8 super příchutích! Jakou doporučujeme? Naprosto největší úspěchy máme s příchutí chilli/robin red. Kombinace pálivé příchutě s koncentrovaným kořeněným „ocasem“ funguje naprosto skvěle. A pokud necháte tyto kuličky vysušit, jedná se o nejlepší návnadu na velké kapry. Tomuhle neodolá žádný gigant! Velmi úspěšná příchuť je i játra/černý pepř.

Jak s tímto boilies chytat? Jednoduše! S pomocí kuliček vytvořte na dně lákavý krmný „koberec“. A na takové místo nahoďte to samé boilies pod háčkem. Ano, nebojte se na toto krmné boilies chytat! Jezdí parádně! A pokud budete chytat tak, jak jsme vám nyní poradili, tak ani nejzkušenější ryba neprokoukne nachystanou lest. Vyzkoušejte!

Na první pohled se to nemusí zdát, ale krmné boilies Extra Carp Magic má základ ve velmi kvalitní směsi. Směs, ze které byly tyto kuličky vyrobeny, obsahuje velký podíl proteinů, aromatů, vitamínů a minerálů. Díky tomu je toto boilies lehce stravitelné, a ryby tak po nakrmení dostanou brzy „pocit hladu“. Takže se na lovné místo brzy vrátí. Navíc, toto boilies vytváří ve vodním prostředí silné pachové stopy, které dokážou kapry přilákat i z velké vzdálenosti.  A hlavně, boilies při rozpadu vypouští drobné částečky, jež ve vodě vytváří neodolatelný „mrak“.

Nenechte se „zviklat“ nízkou cenou tohoto boilies! I když se jedná o velmi levné kuličky, jejich účinnost je neuvěřitelná. Pokud si chcete zachytat, vyzkoušejte právě toto boilies! Jezdí parádně…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

AKCE: Kaprový vlasec za „hubičku“! 1200 metrů stojí jen dvě stovky!

admin | přečteno: 1339x | 20.03.2019 | Žádné komentáře

Už se připravujete na novou sezónu? Právě příprava na první …

„Svítící“ boilies na kapry: Kulička, která okamžitě zaujme! Tohle na začátku sezóny nezklame!

admin | přečteno: 1755x | 19.03.2019 | Žádné komentáře

Lov kaprů ve studené vodě může zkomplikovat hned několik faktorů. …

Masová „bomba“: Nadupané boilies z patentek a lososa jen za 59 korun za kilo! Geniální nástraha na kapry!

admin | přečteno: 8429x | 19.03.2019 | Žádné komentáře

Máme tady jaro! Konečně je tady to kouzelné období, kdy …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.