Domů Akční nabídka CENOVÁ BOMBA: Pytel krmného boilies za pár korun! Za tyhle kuličky nedáte...

CENOVÁ BOMBA: Pytel krmného boilies za pár korun! Za tyhle kuličky nedáte majlant!

- Reklama -

Krmné boilies patří k velmi oblíbeným návnadám. A je to logické: Právě boilies je velmi selektivní návnadou, která dokáže „vytlačit“ bílou rybu a lákat především kapry. Pokud rybář sáhne k několika trikům, pak může vytvořit naprosto nadupanou návnadu především na velké kapry. Problémem ale může být cena! Hodně krmných boilies stojí od nejrůznějších výrobců docela dost peněz. Na trhu je ale naštěstí krmné boilies za fantasticky nízkou cenu! Pojďme se na něj podívat…

Jak udělat z krmného boilies našlapanou návnadu na velké kapry? Jednoduše! Vezměte krmné boilies, nasypte ho do pytle od cibule, a nechejte ho vysušit. Jaký bude výsledek? Boilies ztvrdne „na kámen“. Ale právě to mají nejraději velcí kapři! Při krmení s takto tvrdým boilies máte jistotu, že na lovném místě vás nebudou „otravovat“ malí kapři, anebo bílá ryba. Ne. Takto připravené boilies je magnetem na velké ryby. Vyzkoušejte!

Jaké boilies ale použít? Neutrácejte! A obstarejte si super boilies od firmy Extra Carp. Jde o levné krmné boilies, které má za sebou skvělé výsledky. Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Krmné boilies Extra Carp Magic

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou fantastické kuličky. Za naprosto nepřekonatelně nejnižší cenu dostanete doslova pytel kvalitního krmného boilies, se kterým jste schopni vytvořit neodolatelné lovné místo. A pokud vsadíte na již zmíněné vysušení, anebo použijete kvalitní booster na „zálivku“, pak je šance na úspěch opravdu obrovská. Osvědčenou metodou je i toto boilies nakrájet na menší kusy, a následně s touto návnadou vytvářet na lovném místě neodolatelné „koberce“.

Toto boilies se vyrábí v „univerzálním“ 20 mm průměru. A hlavně – v 8 super příchutích! Jakou doporučujeme? Naprosto největší úspěchy máme s příchutí chilli/robin red. Kombinace pálivé příchutě s koncentrovaným kořeněným „ocasem“ funguje naprosto skvěle. A pokud necháte tyto kuličky vysušit, jedná se o nejlepší návnadu na velké kapry. Tomuhle neodolá žádný gigant! Velmi úspěšná příchuť je i játra/černý pepř.

Jak s tímto boilies chytat? Jednoduše! S pomocí kuliček vytvořte na dně lákavý krmný „koberec“. A na takové místo nahoďte to samé boilies pod háčkem. Ano, nebojte se na toto krmné boilies chytat! Jezdí parádně! A pokud budete chytat tak, jak jsme vám nyní poradili, tak ani nejzkušenější ryba neprokoukne nachystanou lest. Vyzkoušejte!

Na první pohled se to nemusí zdát, ale krmné boilies Extra Carp Magic má základ ve velmi kvalitní směsi. Směs, ze které byly tyto kuličky vyrobeny, obsahuje velký podíl proteinů, aromatů, vitamínů a minerálů. Díky tomu je toto boilies lehce stravitelné, a ryby tak po nakrmení dostanou brzy „pocit hladu“. Takže se na lovné místo brzy vrátí. Navíc, toto boilies vytváří ve vodním prostředí silné pachové stopy, které dokážou kapry přilákat i z velké vzdálenosti.  A hlavně, boilies při rozpadu vypouští drobné částečky, jež ve vodě vytváří neodolatelný „mrak“.

Nenechte se „zviklat“ nízkou cenou tohoto boilies! I když se jedná o velmi levné kuličky, jejich účinnost je neuvěřitelná. Pokud si chcete zachytat, vyzkoušejte právě toto boilies! Jezdí parádně…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -