Domů Akční nabídka CENOVÁ BOMBA: Rybářský oblek (bunda+kalhoty) za pár korun! Nakupujte výhodně!

CENOVÁ BOMBA: Rybářský oblek (bunda+kalhoty) za pár korun! Nakupujte výhodně!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS je k dostání výborný rybářský oblek od renomované německé společnosti Behr za opravdu fantastické peníze. Za hodně rozumnou cenu si můžete obstarat rybářský oblek, který se skládá z bundy a kalhot. Tento levný rybářský oblek splňuje velice přísná kritéria a požadavky rybářů – v obleku je krásně teplo i za velmi nepříznivých podmínek. Podívejte se na tento levný rybářský oblek, který je k dostání za super peníze!

Rybářské obleky jsou mezi rybáři populární především proto, že jde o šikovné komplety, ve kterých je krásně teplo. Střih rybářských obleků je navržen tak, že rybáři mohou u vody přečkat i silný déšť, vítr nebo sněhovou vánici. Rozměrná bunda a kalhoty do sebe krásně „zapadají“, takže rybář si u vody užívá maximální pohodlí. Za rybářský oblek nemusíte utrácet majlant! Podívejte se například na tento levný rybářský oblek Behr, který je dostupný za super nízkou cenu!

 

Termokomplet Behr IceBehr Zweiteiler

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velmi povedený rybářský oblek od německého výrobce Behr, který je k dostání za nízkou cenu. Tento rybářský oblek se skládá ze dvou částí – z bundy a kalhot. Takže za super cenu se kompletně obléknete k vodě! Super!

Bunda z tohoto rybářského obleku je nádherně prostorná – široký střih například nesvírá v podpaží, rybářská bunda je velice pohodlná a dobře se nosí i v tom případě, kdy je rybář „navlečený“. Samozřejmostí je i prostorná (a odepínatelná) kapuce, která má i kšiltový přesah, takže hlava rybáře je chráněna před nepříznivým počasím.

Na bundě oceňujeme především kvalitní zpracování! Například švy jsou dvojitě prošité, takže rybář v maximálním komfortu přečká i velice silný déšť. Příjemné jsou i použité materiály. Ty zaručují maximální tepelný komfort i za studeného větru, mrazu nebo sněhové přeháňky. Například na límci nebo v kapsách je hřejivý fleece. Ideální do chladného počasí!

Ke kalhotám: Nejvíce se nám líbí jejich střih. Kalhoty jsou dostatečně prostorné v „citlivých“ partiích, takže rybáře nic nepříjemně nesvírá. Obrovskou výhodou je, že tyto rybářské kalhoty mají střih „zahradníků“, což je velkou výhodou právě do chladného počasí – náchylné partie v oblasti ledvin jsou chráněné před studeným větrem. Hodně velký palec nahoru! Příjemné jsou i široké nohavice, které lze navíc rozepnout až ke kolenům, takže rybář pohodlně přetáhne nohavice i přes velkou botu.

Pokud hledáte levný rybářský oblek, za který nedáte majlant, sáhněte po tomto od německého producenta Behr. Ten oblek je opravdu parádní a udělá vám maximální službu v nepříznivých podmínkách u vody.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Zimní oblek FOX Carp Winter Suit

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších rybářských obleků na trhu. Tohle je značkový oblek od renomované společnosti FOX, který nabízí naprosto dokonalou kvalitu, a také například fantastický design. Oblek od společnosti FOX nabízí celou řadu perfektních vlastností, které slibují maximální komfort a pohodlí. Tohle je rybářský oblek pro skutečně fajnšmekry! Podívejte se na přiložené video a zjistěte o tomto obleku ještě více!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -