DomůAkční nabídkaCenová válka: Super levné halibut pelety pro kapry za pár korun! Co...

Cenová válka: Super levné halibut pelety pro kapry za pár korun! Co je to za výrobce?

- Reklama -

Souboj na rybářském trhu o nejnižší ceny je již zaběhnutým koloritem. Rybářské obchody se předhánějí s nejvýhodnějšími nabídkami, které se týkají veškerého sortimentu pro rybáře, nástrahy a návnady nevyjímaje. Velkou pozornost v tomto segmentu nedávno vzbudil výrobce Carpway, který přichází se super levnými peletami na ryby. Tyto zajímavé kaprové pelety nejrůznějších příchutí nabízí rybářský e-shop PARYS. Jak tyhle pelety vypadají?

 

Levné pelety na ryby Carpway

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální pelety na kapry za super nízkou cenu od firmy Carpway. Tyto kaprové pelety jsou dostupné hned v několika příchutích. Rybáři si je mohou vybrat buďto v „živočišném“ provedení (black halibut, red halibut nebo játra). K dostání jsou pak i rostlinné pelety na kapry a amury, které jsou pak ještě levnější (kukuřičné pelety, řepkové pelety). Tak jako tak, tyto pelety na ryby patří k nejlevnějším na trhu! Super!

Pelety na kapry Carpway jsou k dostání v průměrech 12 a 18 mm, které patří k těm nejpoužívanějším. Co se týče příchutí, tak pochopitelně nejvíce oblíbenými druhy jsou „masové“ pelety black halibut a red halibut. Tyto levné pelety na kapry mají rybáři v oblibě zejména proto, že mají silný živočišný odér. A právě ten dokáže ve vodním prostředí vytvořit koncentrovanou pachovou stopu, která přiláká kapry i z větší vzdálenosti. Jen poznámka: Účinek těchto pelet pak lze zesílit nějakým masovým dipem.

Velkou předností těchto pelet je jednoznačně i jejich chování ve vodním prostředí. Pelety začínají pracovat ihned po dopadu do vody, kdy ze sebe začínají vypouštět atraktivní pachovou stopu. S postupem času začínají pelety vypouštět i drobnější částečky, což výrazněji přispívá k zatraktivňování lovného místa. Tohle je fakt bomba!

Levné pelety na krmení Carpway jsou primárně určené ke krmení. Díky nízké ceně může rybář použít větší množství pelet, díky čemuž vytvoří opravdu nepřehlédnutelný „koberec“ z krmení, který zaručeně zastaví kapry na lovném místě. Ale! Jelikož tyto pelety mají v sobě i dírky, tak rybáři na ně velice rádi chytají. Je to opravdu ideální nástraha na rychlé chytání!

Mezi největší přednosti těchto pelet pochopitelně patří jejich cena, která patří k těm nejnižším na rybářském trhu. Nejlevnějšími druhy jsou rostlinné pelety na amury a kapry, které v přepočtu vychází na nějakých 42,5 korun za kilo. Pokud rybář chce „masové“ pelety na kapry, pak za kilo játrových nebo black halibut pelet zaplatí v přepočtu 54 korun, a za red halibut pelety (přepočet na kilo) zaplatí 57,5 korun. Suma sumárum: Tohle jsou suprové ceny za perfektní návnadu na kapry!

Pokud rádi chytáte kapry, které chcete co nejrychleji přilákat, pak se rozhodně podívejte na tyto levné pelety na krmení. Jedná se opravdu o cenově hodně dostupnou návnadu, která má ale perfektní vlastnosti – jako silnou vůni, atraktivní chování ve vodním prostředí, anebo „sexy“ průměry. Tohle je volba na jistotu!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné nástrahy na kapry Carpway nově na PARYS!

Milovníci kaprů si nově mohou na rybářském e-shopu PARYS obstarat levné nástrahy na kapry Carpway, které zaujmou jak nízkou cenou, tak ale i kvalitním zpracováním. Kromě výše představených pelet jsou k dostání i další druhy těchto nástrah. Specialitou této značky je ale například i partikl na kapry, který má nádherně výrazné zbarvení. Do těchto levných nástrah na kapry se prostě zamilujete! A to ani nemluvíme o kaprech…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné nástrahy na kapry Carpway za pár korun! Zjistěte více

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -