Domů Akční nabídka CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Brutální sleva 3000 korun na nadupaný bivak pro rybáře! Poslední...

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Brutální sleva 3000 korun na nadupaný bivak pro rybáře! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej campingu! A v široké nabídce zlevněných produktů jsou skutečné skvosty! Jako například nadupaný bivak od renomované společnosti Prologic, na který je momentálně 3000 korun sleva. Ale bacha! V regálech leží poslední kusy! Připomínáme, že se jedná o výprodej, takže bivaky po doprodání zásob nebudou za tyto „sexy“ ceny již k dispozici. Kromě tohoto obrovského bivaku od společnosti Prologic je na rybářském e-shopu PARYS více zlevněných bivaků a dalšího campingu. Pojďme se na to všechno podívat!

 

Bivak pro rybáře Prologic Commander VX2

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Říkáte si teďka, jaký bivak pro rybáře vybrat, aby byl vhodný i na dlouhé výpravy do těch nejtěžších podmínek? Pokud si takovou otázku kladete, pak se rozhodně podívejte na tento nadupaný bivak od renomované společnosti Prologic. Bivak pro rybáře Commander VX2 nabízí fakt suprové vlastnosti, které naplno oceníte právě v těch nejhorších podmínkách u vody.

Tak například: První věc, která každého rybáře na tomto bivaku zaujme, je jeho prostor. Bivak má rozměry 315 x 285 x 185 centimetrů, což je dostatek prostoru pro 2 lehátka spolu s nutnou batožinou, kterou je nutné mít po ruce. Tohle je fakt velký bivak, pod jehož střechu se vejde hromada rybářského vybavení!

Z našeho pohledu je obrovskou výhodou tohoto bivaku jeho konstrukce. Ta je geniální z toho pohledu, že je hliníková. V čem je to dobré? Hliník nabízí neuvěřitelnou pevnost a odolnost, díky čemuž tento bivak vydrží i fakt hodně silné nápory silného větru u vody. Navíc, hliník je i lehký, takže i tento velký bivak nabízí zajímavou hmotnost, což oceníte při jeho transportu k vodě. Dalším plusem je jednoduchost konstrukce, díky čemuž tento velký bivak pro rybáře postavíte během krátké chvilky.

VIDEO: Jak vypadá bivak pro rybáře Prologic Commander VX2 u vody? Mrkněte na video!

Velkou výhodou není jen bytelná konstrukce, ale i odolný plášť. Ten je zhotoven z 210D materiálu, který se vyznačuje vysokou odolností proti silnému dešti. I když budete u vody během několika propršených dní, tak přesto v tomto bivaku bude pořád sucho. Plášť je totiž speciálně ošetřen, aby tyhle nápory dešťových srážek vydržel. Navíc, švy jsou dvojitě podlepené, takže fakt nehrozí promočení.

Absolutní bombou jsou i obrovská okna na bivaku, která zaručují perfektní cirkulaci vzduchu za každých podmínek. Díky obrovským oknům na bivaku Prologic Commander je uvnitř krásný průvan i během nejžhavějších letních dnů, kdy se teplota drží opravdu vysoko. Při propršených vycházkách se pak v bivaku nedrží přebytečná vlhkost, protože ta odchází otevřenými okny pryč. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Výprodej na PARYS: Camping pro rybáře za nejnižší ceny!

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej rybářského campingu, který je dostupný za fakt libové ceny. K dostání jsou zlevněné bivaky pro rybáře od nejrůznějších značek, vybrat si ale můžete i rybářská lehátka nebo sedačky. I tyto produkty si můžete obstarat od nejrůznějších značek. A to vše za super nízké ceny! Pokud tedy právě sháníte nějaký levný camping pro rybáře, pak se rozhodně podívejte na PARYS. Tam to seženete nejlevněji!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levný camping pro rybáře! Získejte levný bivak, lehátko nebo sedačku!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -