DomůAkční nabídkaCENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Masakr! Bivak + lehátko za pár korun! Totální likvidace skladu!

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Masakr! Bivak + lehátko za pár korun! Totální likvidace skladu!

- Reklama -

Tohle je masakr! Na rybářském e-shopu HIKI.cz jsou nyní k dostání poslední 3 akční sety, které jsou cenově extrémně výhodné! Za velmi libovou cenu dostanete výhodný akční set, který obsahuje bivak + lehátko. Vše v TOP kvalitě! Kdybyste si dané věci kupovali jednotlivě v jiném e-shopu, pak za ně zaplatíte až o tisíce korun více! Tuhle jedinečnou akční nabídku si rozhodně nenechte ujít! A bacha! Na skladě jsou poslední 3 kusy! Upozorňujeme, že HIKI.cz je rakouský e-shop, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnějšího českého překladu…

 

Bivak + lehátko Foxtail

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je neuvěřitelná nabídka! Na rybářském e-shopu HIKI.cz je nyní k dostání suprový akční set, který obsahuje nadupaný bivak a lehátko. A to vše za super nízkou cenu! Za pár korun si tak pořídíte výborný set pro pobyt u vody. Paráda!

K bivaku: Rozměry bivaku Foxtail jsou suprových 316 x 260 x 138 centimetrů. Jen za takový bivak s takovými rozměry byste na jiných e-shopech dali balík peněz! Tento bivak od firmy Foxtail nabízí rybářovi obrovský prostor nejen pro lehátko, ale i pro hromadu dalších věcí, které je nutné mít pod střechou. Bivak má bytelnou, ovšem krásně lehkou, konstrukci, díky které toto přístřeší okamžitě rozbalíte a zase sbalíte. Super!

Plášť bivaku je vyroben z populárního materiálu 210-D, který se vyznačuje vysokou odolností proti silnému dešti, ale také prudkému větru. Bivak Foxtail je tak spolehlivým útočištěm při špatném počasí u vody. Vodní sloupec je 5000 mm.

K lehátku: Jedná se o bytelnou rybářskou postel, která nabízí maximální komfort a pohodlí. Konstrukce lehátka je dostatečně bytelná, takže udrží i urostlejšího rybáře. Rozměry tohoto rybářského lehátka jsou parádních 200 x 84 centimetrů, což slibuje velmi pohodlný spánek. Samozřejmostí je, že výška lehátka jde nastavit.

Tento rybářský set je momentálně k dostání na HIKI.cz za opravdu libovou cenu! Znova: Pokud byste tyto dvě položky kupovali na jiných e-shopech, cena by byla mnohonásobně vyšší. Proto využijte jedinečné příležitosti pro extra výhodný nákup!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářský e-shop HIKI.cz: Zkušenosti českých rybářů

Rybářský e-shop HIKI.cz je z Rakouska. Jedná se o renomovaný rybářský e-shop, který působí po celé Evropě – rybářské zboží posílá k zákazníkům po celé Evropské unii – od Rakouska a Německa, po Itálii až do Finska. A samozřejmě také do České republiky!

Čeští rybáři si tento rybářský e-shop oblíbili zejména díky velmi výhodným cenám a výborným službám. Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -