DomůAkční nabídkaCENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Super sleva na nadupané stojany na pruty! Vejdou se na...

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Super sleva na nadupané stojany na pruty! Vejdou se na něj 4 pruty

- Reklama -

Tak tohle je hodně lákavá nabídka! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej nadupaných stojanů na pruty od renomované společnosti Starbaits. Kromě toho, že tyto levné stojany na pruty jsou k dostání za super nízkou cenu, tak taky nabízí celou řadu zajímavých vlastností. Třeba hromadu místa až na 4 pruty nebo zajímavou konstrukci. Ale bacha! Jelikož se jedná o slevovou akci, tak počet zlevněných stojanů na pruty je výrazně omezen. Nenechte si ujít skvělou příležitost na super výhodný nákup!

 

Stojan na pruty Starbaits Barooda Pod

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je on! Perfektní stojan na pruty za super nízkou cenu. Ano! U jiných výrobců byste za podobný stojan na pruty zaplatili výrazně více! Tenhle levný rybářský stojan od renomované společnosti Starbaits je ale nyní dostupný s hodně zajímavou slevou. Takže rybář si může pořídit naprosto nadupaný stojan na pruty za rozumnou cenu. Ale znova: Jejich počet je omezený! Co tenhle levný stojan na pruty vlastně nabízí?

Musíme začít jeho konstrukcí! Ta je vymyšlena tak, aby byl stojan vhodný na nejrůznější typy terénů. Ano! Jeho délku lze nastavit od 93 do 110 centimetrů, takže stojan lze přizpůsobit na nejrůzněji dlouhé pruty, a lze taky okamžitě reagovat na podobu břehu. Další výhodou je, že na stojanu lze nastavit od 65 do 85 centimetrů, takže i díky tomu nastavíte přesně takovou polohu, jaká je na dané lokalitě zapotřebí. Výsuv hrazd je od 45 do 60 čísel…

Levný stojan na pruty Barooda Pod je zhotoven ze super odolné slitiny. Ta nabízí perfektní odolnost a pevnost, takže stojan vydrží používání i v nejtěžších podmínkách. Obrovskou předností je, že ona zmíněná slitina nabízí velmi nízkou váhu, takže stojan se nepronese ani při krátkodobých vycházkách k vodě. Super! Ale přesto! I když je tento stojan fakt lehký – váží jen 1,8 kila – tak přesto je velmi stabilní i za toho nejsilnějšího větru. Bomba!

Další velkou předností je, že na tento prut rybář naskládá až 4 pruty. Takže stojan lze například používat na soukromých lokalitách, kde se rybaří na více udicí. Anebo rybáři si tenhle stojan velmi oblíbili i na rybářských dovolených na svazových vodách, kdy z jednoho stojanu mohou rybařit dva rybáři. Super!

Pokud si právě pokládáte otázku, jaký rybářský stojan na pruty vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od Starbaits. Nabízí toho fakt hodně! Stabilní konstrukci, nízkou váhu, obrovské místo až pro 4 pruty a mnoho dalšího. Tenhle stojan na pruty nabízí fakt hodně muziky za málo peněz! Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Rybářské vybavení za super nízké ceny!

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej i jiných rybářských produktů. Hledáte levný rybářský prut, levný naviják na ryby, anebo rybářský camping? Pak se podívejte na nabídku zlevněných produktů na PARYS! Právě tady seženete hromadu věcí za super nízké ceny! Nezapomínejte na to, že produkty ve výprodeji jsou většinou množstevně omezené, takže si nenechte tyto jedinečné nabídky upláchnout…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zlevněné rybářské produkty za pár korun! Nakupujte výhodně!

Ilustrační foto. PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -