DomůAkční nabídkaCenový masakr! Nadupané kaprové navijáky SHIMANO s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

Cenový masakr! Nadupané kaprové navijáky SHIMANO s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

- Reklama -

Pozor! Pozor! Pozor! Rybářský e-shop HIKI.cz spustil naprosto šílený cenový masakr! Na tomto rybářském e-shopu si nyní můžete obstarat oblíbené modely kaprových navijáků SHIMANO za fakt luxusní peníze! A jelikož si rybáři obvykle kupují 2 nebo 3 navijáky, úspora se v takovém případě počítá na tisíce korun! Oproti konkurenci je cena vybraných navijáků o hodně nižší!!! Ale bacha! Zlevněné navijáky SHIMANO rychle mizí! Proto pozor na to, abyste nepováhali jedinečnou šanci na extra výhodný nákup! V regálech leží poslední kusy…

Upozornění: HIKI.cz je rakouský rybářský e-shop, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Kaprový naviják SHIMANO Ultegra 14000 CI4

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Legendární stroj s „vyraženým“ nápisem SHIMANO. Tyhle navijáky si pro svou kvalitu a TOP vlastnosti získaly obrovskou popularitu kaprařů po celé Evropě. Tyhle stroje se vyznačují geniálně hladkým a pravidelným chodem, který stojí za precizním navíjením jakéhokoliv materiálu. Další silnou zbraní tohoto navijáku je jeho brzda – ta patří k opravdu velmi povedeným, reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře – takže zdolávání kaprů je opravdu nádherným zážitkem. Velkou předností je i široká cívka, ze které se navazovací materiál při nahazování krásně odvíjí. Proto montáž lítá tak daleko…

Tento naviják je na rybářském e-shopu HIKI.cz k dostání za výrazně nižší cenu než na jiných e-shopech. Pokud se pak rozhodnete pro pořízení více kusů, úspory se pohybují v tisících korun! Tohle je prostě perfektní nabídka! Ale znova: Zlevněné modely SHIMANO Ultegra 14000 CI4 rychle mizí. Nepropásněte šanci na extrémně výhodný nákup!

Model navijáku SHIMANO Ultegra 14000 CI4 je na HIKI.cz dostání jak v tmavém, tak světlém zbarvení!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprový naviják SHIMANO Power Aero 14000

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je model navijáku od věhlasné společnosti SHIMANO, který je ještě o level výše než zmíněná Ultegra. Kaprový naviják SHIMANO Power Aero nabízí naprosto dokonalý chod, do kterého se zamiluje každý rybář! Ostatně, hodnocení rybářů mluví za vše! Ti totiž SHIMANO Power Aero hodnotí velice kladně (viz. hodnocení na HIKI.cz pod fotografií produktu, ale i na jiných webech). Dejte na vaše rybářské kolegy a pořiďte si KVALITNÍ stroj, který bude bezproblémově a dlouhodobě sloužit i v těch nejtěžších podmínkách!

Co je na tomto stroji nejlepší? KVALITA! „Vnitřnosti“ tohoto navijáku jsou poskládány z těch nejšpičkovějších součástek, které současný trh nabízí. Výsledkem je tak dokonalé fungování navijáku i v těch netěžších podmínkách. A hlavně, všechno dohromady co tento naviják spojuje, slibuje obrovsky dlouhodobou životnost!

Mimochodem, všimli jste si toho dokonalého designu? Tyhle stroje prostě „chytnou“ za srdce! Nádhera! Všimněte si i rozměrné cívky, která stojí za tím, že se z ní velice dobře odvíjí navazovací materiál při nahození. Výsledkem jsou tak i delší náhozy. Na cívku navijáku SHIMANO Power Aero se vejde neskutečných 550 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm.

I tento naviják od věhlasné společnosti SHIMANO seženete na rybářském e-shopu HIKI.cz výrazně levněji! Úspora peněz je prostě značná! Na rybářském e-shopu HIKI.cz lze obstarat naviják SHIMANO Power Aero jak v tmavém, tak i světlém zbarvení. Jaké zvolíte vy?

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -