Domů Akční nabídka ČESKÁ KVALITA: Špičkové hlásiče Flajzar za rozumné peníze! Za tenhle hlásič nedáte...

ČESKÁ KVALITA: Špičkové hlásiče Flajzar za rozumné peníze! Za tenhle hlásič nedáte majlant!

- Reklama -

Hlásiče pro rybáře Flajzar patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu. Tyto stroje se vyznačují obrovskou spolehlivostí, kvalitou a precizním zpracováním. Díky tomu tak signalizátory pro rybáře Flajzar fungují bez nejmenších obtíží dlouhodobě, a to i v hodně těžkých podmínkách. Hodně rybářů si myslí, že kvalitní hlásič pro rybáře stojí půlku výplaty. Není tomu tak! Firma Flajzar nabízí i cenově dostupné modely, které přitom zaručují obrovskou kvalitu. Pojďme se na tento hlásič podívat blíže…

 

Signalizátor Flajzar Fishtron E3

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Cenově nejdostupnější model z „dílny“ ČESKÉ společnosti Flajzar. Tento signalizátor pro rybáře je dostupný za rozumné peníze, přitom ale nabízí opravdu skvělé vlastnosti a zpracování. Čím začít? My na tomto modelu milujeme to, že je opravdu jednoduchý. Veškeré funkce se velmi dobře ovládají, na signalizátoru Fishtron E3 nejsou přebytečné „serepetičky“, které jsou mnohdy jen na obtíž. Ne! Tento model nabízí jednoduché používání a všechny důležité funkce „na jednom místě“. Praktičnost je u tohoto modelu hlavním heslem!

I když je tento model oproti jeho sourozencům výrazně levnější, přesto nabízí unikátní technologii snímání vlasce. Signalizátor Flajzar Fishtron E3 nabízí magnetické snímání. Co to znamená? Odvíjením vlasce dopředu a dozadu se kladka otáčí a elektronika bezkontaktním magnetickým snímáním tento pohyb převádí na elektrické impulsy. Výstupem je tak zvuková signalizace a rozsvícení diod.

Ano, tento signalizátor pochopitelně nabízí i LED diody, které slouží k vizuálnímu upozornění na záběr. Výbornou vlastností je, že si můžete změnit barvu LED diod na modrou, zelenou, červenou a fialovou. To je skvělá zpráva, protože každému rybářovi vyhovuje jiné zbarvení (nás například modré diody silně oslňují, proto rádi volíme zelenou barvu). Tohle je fakt luxus! Samozřejmostí je pak konektor pro zapojení swingeru.

Samozřejmostí je i možnost nastavení hlasitosti a výšky tónu. Vše se ovládá jediným knoflíkem. Rychlé, jednoduché, efektivní! Ještě k spotřebě energie: Ve vypnutém stavu je spotřeba 0,00 mA, zapnuto (klid) do 15uA (microAmper), zapnuto (hlásí záběr) max. 200 mA. Díky takto malé spotřebě vydrží baterie v hlásiči Flajzar Fishtron E3 opravdu hodně dlouho. Bomba!

Rozměry hlásiče jsou jen 99 x 48 x 31 mm, což z něj dělá velmi skladného a praktického pomocníka na ryby. Veškeré „vnitřnosti“ jsou uloženy do kvalitního a odolného pouzdra, které odolá i silným lijákům, sněžení, anebo mrazu. Ať už budete používat tento hlásič v jakýchkoliv podmínkách, vydrží to! Tenhle hlásič je prostě tvrďák!

Pokud hledáte jednoduchý a praktický signalizátor na ryby, který ale nabízí obrovskou kvalitu, odolnost a výdrž, pak doporučujeme právě tento model od české firmy Flajzar. Jedná se o naprosto spolehlivý stroj, který vám bude dlouhodobě a bezvadně sloužit. Tohle je prostě ČESKÁ kvalita! Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Hlásiče Flajzar nejlevněji na Chyť a pusť!

Hledáte technologicky „vyspělejší“ signalizátor na ryby? Pak se podívejte na ostatní hlásiče na ryby od české firmy Flajzar. Máte na výběr z celé řady dalších modelů, které jsou vybaveny ještě dalšími funkcemi, které ocení každý rybář. Navíc, v nabídce jsou i oblíbené sety, díky kterým si může rybář obstarat všechno dohromady. A výhodně! Mrkněte na bohatou nabídku signalizátorů Flajzar, které jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Signalizátory Flajzar si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Flajzar hlásiče jsou fajn ale ceny určitě néééééééé rozumné jsou příliš drahé bohužel a pro obyčejné české rybáře nedostupné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -