DomůAkční nabídkaChytání kaprů na červy: TOP způsoby, jak nastražit červy jinak! Chytejte účinně...

Chytání kaprů na červy: TOP způsoby, jak nastražit červy jinak! Chytejte účinně na nejlepší nástrahu!

- Reklama -

Červi patří k těm nejlepším nástrahám na ryby. Jedná se o velmi atraktivní nástrahu, na kterou můžeme nachytat celou škálu rybích druhů. Od kaprů, cejnů, až po plotice nebo perlíny. Červi jsou často spojováni s plavanou. Jenže! Tahle nástraha jde velmi efektivně využít i při lovu kaprů na položenou nebo na feeder. Stačí použít několik pomůcek, díky kterým jsme schopni červy prezentovat „jinak“.

Problémem červů často bývá jejich titěrná velikost. Na větší háčky na kapry jdou drobní červi hůře nastražit. A když se to povede, nevypadá to nijak „světoborně“. Navíc, drobní červi jsou na hrubším a větším háčku „zranitelnější“ a jdou z něj velmi snadno strhnout. Takže než k nim připlave kapr, často už na háčku nejsou, neboť je strhaly menší ryby. A to je špatně! Proto je dobré používat takové pomůcky, které dovolují chytat na velké množství červů, a díky kterým jsme schopni na tuto božskou nástrahu chytat i velké kapry. Pojďme si tyto pomůcky představit blíže…

 

Klip na červy 

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální věc! Jedná se o naprosto jednoduchou pomůcku, která ale dovoluje chytat kapry na velké množství červů. Ano, díky tomuto klipu jsme schopni pod háčkem vytvořit krásnou kuličku z červů, která se různě hemží, a která díky (nejen) tomuto pohybu je pro kapry prostě neodolatelná. A přitom stačí velmi málo: Klip jednoduše navážeme pod háček, a následně na něj napíchneme požadované množství červů. Čím více, tím lépe! Tohle funguje naprosto perfektně!

Tento klip je krásně tenký, takže se na něj velmi pohodlně nastražují i ti nejmenší červíci. Při nastražení nedochází k natržení nebo jinému poškození červů. Klip je navíc rozměrný a dovoluje nastražit opravdu velké množství červů. Díky tomu jsme tak schopni vytvořit perfektní sousto, které žádný kapr nenechá jen tak ležet.

A navíc! Na klip lze navléct i pěnu, díky které se bude celá nástraha vznášet nade dnem. Stačí vzít kus polystyrenu, navléct ho na klip, pak přidat několik červů, a dostaneme naprosto geniální POP-UP nástrahu na kapry! Chytejte chytře na jednu z nejlepších nástrah na ryby! Červi jsou vynikající nástrahou!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Lepidlo KORDA Bogey

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Červy lze ale ve větším množství nastražit i jinak. Jak? Stačí použít speciální lepidlo KRYSTON Bogey. Jedná se o speciální hmotu, která dovoluje slepit (nejen) červy dohromady a udělat z nich lákavou kuličku. Pak už stačí nechat nástrahu zatuhnout a nastražit ji pod nebo na háček. Tento způsob je rovněž geniální a při lovu kaprů funguje naprosto skvěle!

Ilustrační foto: PARYS a Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -