DomůZajímavostiProč dnes lidé půjčují lidem a jak to funguje?

Proč dnes lidé půjčují lidem a jak to funguje?

- Reklama -

Potřebujete si akutně půjčit peníze například na studium, nákup nového vozu či pro rozjezd svého podnikání? Je vám více než jasné, že pokud se svou žádostí zamíříte do banky, budou vás čekat astronomické úroky, které ke své půjčce budete muset zaplatit? V tom případě se obraťte na Zonky.cz a půjčce si peníze ne od banky, ale od lidí. Stačí pouze vyslovit své přání o nové malebné kavárně, vybavení domácnosti či o touze vzdělávat se na vysoké škole a počkejte si na reakce investorů, kteří vám k vašemu snu pomohou svými peněžními prostředky.

 

Kdo je zonky?

Zonky je on-line službou, která se snaží pomoci obyčejným lidem se splněním jejich snu. Zonky není banka, ale obyčejní lidé, kteří ví, že na finančním poli v ČR není situace úplně tak růžová. Co tím mají na mysli? Především se jedná o to, že půjčky v bance jsou v ČR na pozici páté nejdražší půjčky vůbec a to z celé Evropské unie. Mnoho lidí se tak díky nevýhodným půjčkám a to i u bank, u kterých jsou mnohaletými klienty, nežene do žádného podnikání či splnění svého aktuálního snu a to jen proto, že úroky v bankách jsou naprosto neúnosné. A právě proto vznikl férový parťák Zonky, který se snaží o to, aby lidé půjčovali lidem a to za minimální možný úrok. V Zonky nehrají podle bankovních pravidel, hrají podle toho, co si myslí, že je férové a správné.

 

Jak vše funguje z pozice žadatele o půjčku?

Zonky půjčka funguje na velmi prostém principu. Vy, jakožto žadatel o půjčku, Zonky sdělíte jaký je vás sen. Ten si prohlédnout investoři, kteří jsou stejně tak jako vy, obyčejní lidé, kteří se na váš sen složí. Poté již pouze obdržíte finanční hotovost a vše, co měsíčně zaplatíte, Zonky spravedlivě rozdělí mezi ty, kteří se na vaší finanční pomoci podíleli. Vše probíhá v naprosté anonymitě a o všechno se starají Zonky, které spravují vaše splátky a následně je rozdělují. Stát se ovšem můžete i samotnými investory a na základě toho vydělávat peníze.

 

Jak se stát investorem?

Investorem se stanete tak, že se zaregistrujete na stránce Zonky. Recenze na toto tržiště, které je poměrně nové, jsou více než kladné. Poté dle vlastní úvahy zvolíte sen, do kterého chcete své peníze investovat. Můžete vložit nejméně 200 Kč a nejvýše do jedné a té samé půjčky můžete vložit až celých 5.000 Kč. Všechny své investice poté budete moci sledovat na svém on-line účtu a spokojeně si mnout ruce nad tím, jak vaše peníze vydělávají. To jakou si zvolíte investorskou strategii, je zcela a jen na vás.

Další recenze na společnost zonky se můžete dočíst na Úvěro.cz.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -