Domů Akční nabídka Chytání kaprů na krmítko: Zaručený návod! Jak výrazně vylepšit krmení na kapry?

Chytání kaprů na krmítko: Zaručený návod! Jak výrazně vylepšit krmení na kapry?

- Reklama -

Kapři berou jako diví! Rybářské portály i časopisy plní denně nádherné fotky s krásnými kapry. A není se čemu divit! I když to na první pohled nevypadá, tak venku je konečně tepleji. S tím přichází i ohřívání vody a vyšší apetit kaprů. Teď je ta pravá chvíle si jít zachytat! Aby měl rybář dost záběrů od mlsných kaprů, je zapotřebí zhotovit kvalitní krmení. Jak? Podívejte se na jednoduché tipy, které vám pomůžou vylepšit každou krmnou směs…

Současný rybářský trh je zaplaven obrovským množstvím krmných směsí, které jsou neodmyslitelnou součástí při lovu kaprů na krmítko. A vyznat se v této nabídce není je tak. Přesto, ono kolikrát stačí koupit levnější krmnou směs, kterou si následně u vody vylepšíme. Stačí jenom pár levných surovin, jejímž přidáním mnohonásobně zvýšíme atraktivitu krmení. Pojďme se podívat na ony zaručené tipy…

kapr

 

Jak vylepšit krmení na kapry?  

Abychom se pochopili: Klasické krmné směsi se liší. Docela spolehlivým ukazatelem krmení je jeho cena. Je to logické – dražší (kvalitnější) suroviny prostě najdeme ve směsích za vyšší cenu. Pravdou je, že to neplatí vždy, protože někdy rybář dává peníze za „značku“. Kolikrát opravdu stačí koupit základní krmnou směs, která voní a má nějakou výraznější barvu. A pak už je na řadě naše „fantazie“.

Proč bychom měli do krmení přidávat další suroviny? Pokud se podíváme na klasickou krmnou směs, tak v ní málokdy najdeme větší množství hrubších surovin. A to je při lovu kaprů na jaře nebo v létě prostě špatně! Tyto hrubé suroviny totiž dokážou udržet kapry na lovném místě i delší dobu. Ale pozor! Je důležité, aby tyto hrubé suroviny byly rychle stravitelné – jen díky tomu se ryby budou častěji pohybovat na krmném místě. Co máme hrubými surovinami na mysli? Pojďme se na ně podívat…

kapr

Partikl: Není lepší suroviny do klasického krmení do krmítka, než je vařený partikl. Partikl se skládá hned z několika semen oblíbených rostlin, které kapři s velkou chutí přijímají. V směsi partiklu nejčastěji nalezneme semena kukuřice, pšenice a řepky. Tedy suroviny, které kapři doslova milují! Partikl je vynikajícím „stoperem“, který dokáže udržet kapry na místě. A přesně tohle rybář potřebuje. Rybář potřebuje, aby se kapři na krmném místě krmili a sháněli se po potravě. Šance na záběr je v tuto chvíli obrovská!

partikl

Jak vyrobit kvalitní krmení na kapry s pomocí partiklu? Není nic jednoduššího! Stačí v kbelíku vyrobit z levné krmné směsi klasický šrot, do kterého následně přisypeme ještě trochu partiklu. Šrot ve vodě vytvoří neodolatelný mrak, který zaujme vůní a barvou. A když se kapři ke krmítku přiblíží, naleznou semena partiklu a začnou je sbírat. Až narazí na nástrahu. A přijde záběr!

Tuhle taktiku určítě vyzkoušejte! Funguje skvěle! Super zprávou je i to, že partikl není nijak drahý. Takže výroba kvalitního krmení se neprodraží. Vyzkoušejte partikl a zachytejte si krásné kapry!

Kvalitní partikl na kapry je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

mikropelety_rybyMikropelety: Jedná se o poměrně mladou návnadu ve světě rybaření. Přesto si u rybářů mikropelety rychle vydobyly místo na výsluní. Jenže ono to jinak nejde. Právě tato návnada nabízí hned několik předností, které při lovu kaprů na krmítko perfektně fungují.

Jen si to představte: V krmítku máte krmnou směs s mikropeletami. A když celou montáž hodíte do vody, tak hned u nástrahy vznikne opravdu lákavé krmné místečko. Kupka krmení, na které leží hrst mikropeletek je prostě k „sežrání“. Tohle je opravdu geniální taktika, která při lovu kaprů na krmítko výborně funguje.

Mikropelety jsou dneska vyráběny ve velikosti 3 mm. Takže jdou velice snadno „aplikovat“ do krmné směsi. Díky těmto titěrným rozměrům se krmení na krmítku při nahození nerozpadá. Což je pochopitelně velice důležité! Mikropelety navíc nabízí zajímavou barvu a vůni, které ještě více obohacují krmnou směs. Tohle je jednoduše velká paráda!

Mikropelety jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -