DomůAkční nabídkaChytání kaprů na ZIG RIG: Perfektní pěnová nástraha za pár korun, která...

Chytání kaprů na ZIG RIG: Perfektní pěnová nástraha za pár korun, která nadzvedne i dlouhý návazec

- Reklama -

Lov kaprů na ZIG RIG je velmi oblíbenou metodou v letním období. Právě v tuhle chvíli se kapři častokrát drží ve vrchních patrech vodního sloupce, takže jsou mimo dosah montáží na dně. Řešením je právě ZIG RIG, což je metoda s velmi dlouhým návazcem (i několik metrů), který díky silně plovoucí nástraze se nadzvedne do vodního sloupce. Při lovu na tuto metodu se používají speciální pěnové nástrahy, které dokážou nadzvednout zmíněný návazec i několik metrů vysoko. Pojďme se na tuhle levnou pěnovou nástrahu na ZIG RIG podívat blíže…

Tu situaci zná každý rybář: Sedíte na břehu oblíbeného revíru, na kterém se nehne ani vlnka. Na hladině tak leží „koberec“ z nejrůznějšího napadaného materiálu z nedalekých stromů. Tohle láká kapry a amury! Ryby stojí ve vrchní části vodního sloupce, anebo přímo u hladiny a občas něco seberou. Nádherný pohled! Jak se ale k těmto rybám dostat, když je před námi například 5 metrová hloubka? Použijte ZIG RIG!

Návazec ZIG RIG může být dlouhý i několik metrů. Princip je ten, že při použití několikametrového návazce a plovoucí nástrahy dostaneme náš háček s rybí dobrotou vysoko do vodního sloupce. A rázem jsme tak na dostřel ryb, které se pohybují vysoko nad dnem. Pro tuto rybařinu je zásadní používat plovoucí nástrahy, ovšem klasické POP-UP boilies kolikrát nestačí, protože se častokrát nedokáže s návazcem dostat tak vysoko. Proto je tady ale zajímavá nástraha vyvinutá právě pro chytání na ZIG RIG…

 

Pěnová nástraha Zig Rig Pop-Up

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní nástraha na kapry a amury pro chytání na ZIG RIG. Největší výhodou této nástrahy pro chytání ve sloupci a na hladině je to, že je vyrobena z vysoce vznášivých materiálů. Díky tomu tak tato malá kulička dokáže s velkým přehledem nadzvednout i několikametrový návazec vysoko do vodního sloupce, anebo až k hladině. Tohle je fakt zásadní přednost, kterou třeba klasické POP-UP boilies mnohdy nenabídne.

Ještě u toho perfektního materiálu, ze kterého je tato nástraha zhotovena, zůstaňme. Proč? Protože je geniální! Materiál je navržen tak, aby byl vysoce nasávající. K čemu je to dobré? Díky tomu si můžete volit libovolnou vůni, kterou bude tato nástraha vydávat. Prostě si vyberete přesně takovou esenci, kterou do daných podmínek potřebujete, a do ní tuhle pěnovou nástrahu hodíte. Kulička rázem esenci nasákne a bude ji vydávat velmi dlouhou dobu. Tohle je fakt luxusní!

Další obrovskou předností je, že pěnová nástraha Zig Rig Pop-Up je vyráběna v celé řadě zbarvení. Takže rybář si může vybrat nejrůznější barvy do určitých podmínek. Velmi dobrou zprávou je, že tato pěnová nástraha je dodávána i v reflexním zbarvení, takže jde krásně vidět i v hodně špinavé (zařasené) vodě, a také mezi nejrůznějším organickým nepořádkem na hladině (spadané květy atd.) Super!

Tato pěnová nástraha na kapry a amury pro chytání na hladině je skvělou nástrahou pro letní rybaření. Díky vlastnostem, které tato pěnová nástraha nabízí, jste schopni vytvořit neuvěřitelně lákavé sousto, které zaujme i ty ryby, které v horkých dnech postávají vysoko ve vodním sloupci nebo u hladiny. Užijte si rybařinu i v horkém létě na maximum!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -