Domů Rybolovné techniky Přívlač Tohle dravé ryby ještě neznají! Češi vymysleli luxusní gumovou nástrahu s dokonalým...

Tohle dravé ryby ještě neznají! Češi vymysleli luxusní gumovou nástrahu s dokonalým chodem

- Reklama -

Zlaté české ručičky přinesly do světa přívlače novou nástrahu. Nástrahu ve tvaru rejnoka, kterého se vám ani na dovolené u moře nepodaří pokaždé spatřit. Nástrahu, která je svým tvarem tak neobvyklá, že když jsem ji poprvé zahlédnul na videu, musel jsem si promnout oči, jestli vidím dobře.

Určitá skepse je v každém z nás zabudovaná, ale u nástrahy Ripple od společnosti Broslures se setkávám s opravdu velkou vlnou skepticismu, kterou jako vášnivý vláčkař nechápu. Vždyť jde o něco nového! O něco, co ryby neznají a bez přemýšlení do toho musí kousnout. Každý milovník přívlače, který chytá na neokoukané nástrahy, to zná! Ryby na takové nástrahy prostě perfektně reagují…

Materiál, který značka Broslures použila, na výrobu nástrahy Ripple, je měkčený silikon ve spojení dvou tvrdostí – to znamená, že byla použita jiná tvrdost na tělo a jiná na ploutve. A funkčnost tohoto spojení je vidět ihned po vhození nástrahy do vody! Naprosto parádní chod nástrahy mě přesvědčil o tom, že nástrahy Broslures fungovat budou. Postranní ploutve se ve vodě jemně rozvlní a ocásek, ať už kopýtko nebo twistrový, skvěle doplňují celou akci nástrahy.

 

Můj první rybolov s Ripple Hoof

Až doteď jsem akci specifické nástrahy zkoumal v bazénku na zahradě a nemohl jsem se dočkat, až bude čas na pořádnou vycházku k řece. Když už se konečně našel čas a dorazil jsem k řece, málem mě trefil šlak. Přes večer silně zapršelo a řeka byla divoká jako dva psi, co se vidí přes plot. Padá tedy v úvahu pouze klidnější část, která protéká přímo městem. I zde je trošku větší průtok, ale pořád je to v normě. Ani barva řeky tady nebyla takové kafe jako o pár kilometrů dál.

Můj Ripple Hoof o délce 9 centimetrů v barvě Fluo Pink zatím nechávám čekat a zkouším nástrahy, které mi fungovaly minulý rok. Světe div se, nemám ani ťuk! U vody jsem ještě s bráchem a dvěma kamarády, kterým se také zatím nic nedaří. Asi po 45 minutách bičování vody se odhodlávám a do karabinky připínám růžového rejnoka. Tak ukaž, co v tobě je!

První nához míří mezi rákosy do mělčiny na soutoku potoku s řekou. Rejnok dopadá do vody, stihnu jednu otočku kličkou navijáku a voda se vzedme a přichází rána do prutu. Je tam! Ryba vjíždí do proudu řeky! To ne!

Lehce dotahuji brzdu, aby to neměla tak lehké. Konečně je ryba ze silného proudu pryč a už si chystám podběrák. U břehu vidím, že je to krásně stavěná štika! Podebírám ji. Mám tě! S velkou radostí pokládám podběrák i se štikou na břehu a jde se fotit. Štice jsem poděkoval za krásný zážitek a s pusou na hlavu ji pouštím zpět do vody.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kvalitní české nástrahy, které při lovu dravců fungují!

Na rozloučenou mě ta potvora kousne do palce, ale už upaluje zpět do proudu řeky. Slunce už docela pálí a já mohl spokojený odjet domů na oběd. Ripple Hoof mě přesvědčil, že se téhle nástraze letošní sezónu budu věnovat trochu více a nebojím se, že bez dalších úspěchů.

Tak se mějte hezky! A hlavně: Nebojte se zkoušet nové věci…

Petrův Zdar!

Tým Broslures

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

7 KOMENTÁŘE

    • Dobrý den. Váš úlovek nás velice potěšil. Moc rádi bychom zveřejnili fotku na našich sociálních sítích, pokud budete ochotný nám ji poskytnout. Popř. zaslat na email broslures@broslures.com. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů u vody! Tým Broslures

    • Dobrý den. Můžete se podívat na náš IG: bros.lures, kde najdete mnoho fotografií a videí. Brzy budeme přidávat videa přímo z našich výprav, kde uvidíte přímo záběry ryb i jejich zdolávání.

      Děkujeme.
      Tým Broslures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -