Domů Akční nabídka Chytání ryb na rousnice: Parádní nástraha! 3 důvody, proč ji milují všechny...

Chytání ryb na rousnice: Parádní nástraha! 3 důvody, proč ji milují všechny ryby!

- Reklama -

Rousnice patří už od nepaměti k těm nejúčinnějším nástrahám při rybaření. Obrovskou výhodou této nástrahy je, že na rousnici může zabrat (téměř) jakákoliv ryba. Ať už kaprovitá nebo dravá. Je to jedno! Rousnice prostě nabízí mnoho předností, které při lovu ryb zaručeně fungují. Pojďme se podívat na největší plusy této luxusní nástrahy…

Rousnice. Jedná se o masitou žížalu, která je oproti „menší příbuzné“ podstatně větší a hrubší. Takže při nastražení rousnice vznikne na háčku velmi masité sousto, které se navíc lákavě kroutí. Tomuhle neodolá žádná ryba! Na rousnice zaručeně berou kapři, líni, cejni, amuři, bílá ryba, okouni, úhoři, sumci a kolikrát se splete i candát nebo štika. Tento výřad rybích druhů je jasným důkazem toho, že rousnice prostě při rybaření funguje!

 

TOP vlastnosti rousnice

Jak už jsme si pověděli výše – rousnice mají mnoho TOP vlastností, které nabídne jen pár dalších nástrah. A některé vlastnosti má pouze rousnice. Tato velká žížala je opravdu parádní, a pokud se chystáte k vodě, rozhodně si vezměte krabičku rousnic s sebou. Proč? Pojďme si to vysvětlit…

rousnice

PŘIROZENOST: Tohle je TOP vlastnost rousnic. To, že hmyz je přirozenou potravou ryb, hraje prostě prim. A proto když ryba narazí na rousnici, jen těžko odolá a prostě zabere. Ano, je zapotřebí připustit, že rousnice nejsou tak úplně „stoprocentní“ přirozenou potravou ryb, protože nežijí přímo ve vodě. Jenže! Velmi často se stává, že ryby prostě žížaly sbírají na zatopených březích. Proto pokud ryba narazí na rousnici, jen málokdy odolá. Tohohle by měl každý rybář využít!

VELIKOST: Právě rozměry rousnice patří k těm nejlepším vlastnostem. Proč? Protože pokud na háček napíchnete 2 až 3 rousnice, pak vznikne opravdu lákavé sousto. Tohle prostě s jinou žížalou neuděláte. Díky tomu na tuto nástrahu s velkou oblibou berou i velcí kapři, amuři nebo dokonce obrovští sumci.

kapr

POHYB: Agresivní pohyb rousnic po napíchnutí na háček je jednou z TOP vlastností této nástrahy. Rousnice se svůdně kroutí, a pokud jich na háček napíchnete více, pak budete mít velmi zajímavou a svůdně se kroutící nástrahu. Takto nastražené rousnice, kdy jim rybář nechá volnější konce, patří k nejlepším nástrahám v rybařině vůbec! Prostě paráda!

 

rousniceRousnice na ryby

Cena: 49 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

Pro čerstvé rousnice nemusíte jezdit do rybářského obchodu. Ne! Rybářský e-shop Chyť a pusť tuto perfektní nástrahu dopraví až k vám. Nechte si pohodlně poslat čerstvé rousnice prvotřídní kvality za velmi výhodnou cenu! Tyto rousnice jsou krásně masité, na háčku se svůdně kroutí a mají nádherně rudou barvu. Vynikající pro chytání kaprů, línů nebo úhořů a sumců! Netahejte se do rybářského obchodu a nechte si rousnice dovést až do domu. Šetřete čas i peníze!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -