Domů Akční nabídka Daruj životního kapra! TOP dárek pro rybáře na Vánoce

Daruj životního kapra! TOP dárek pro rybáře na Vánoce

- Reklama -

Vánoce jsou za dveřmi a starosti s vybíráním vhodného dárku je tady! Jaký dárek pro rybáře letos vybrat? Určitě to znáte: Kolikrát se stane, že koupíte dárek pro rybáře s tím nejlepším vědomím a svědomím, jenže daný obdarovaný ho nakonec nevyužije. Co s tím? Darujte takový dárek pro rybáře, který nezůstane v koutě nebo ve skříni! Darujte třeba perfektní kazetu s nástrahami na kapry, díky kterým může obdarovaný rybář ulovit životního kapra. Darujte životního kapra a nezapomenutelný zážitek!

 

Dárková kazeta KAPRPRO

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je prostě perfektní dárek pro rybáře, který nejenže nesmírně potěší, ale rybář ho prostě využije! Hned na jaře totiž bude mít k dispozici celou škálu perfektních nástrah na kapry, které využije jak při lovu na klasickou položenou, tak i na feeder. A hlavně! Tyhle kvalitní nástrahy fakt „jezdí“, kapři na ně spolehlivě berou. I velké kusy! Darujte vašemu milému rybáři dárek, který mu pomůže splnit nejtajnější rybářské sny…

Jak vlastně dárková kazeta KAPRPRO vypadá? Tak, jak správný dárek vypadat má! Všechny nástrahy jsou v pohledné krabici s krásným potiskem kaprů. V momentě, kdy každý rybář strhne dárkový papír, určitě mu srdce zaplesá radostí. Perfektní dárek!

A co je uvnitř? Uvnitř jsou všechny účinné nástrahy, které při lovu kaprů skvěle fungují. Celá dárková kazeta je poskládána tak, aby obsahovala jak sladké, tak i masové příchutě. Takže ano! V kazetě můžete narazit jak na příchuť vanilky, scopexu, anebo jahody, tak ale i na patentku nebo hit letošní sezóny – hnijícího červa. Výrobce příchutě skládá podle nejlepších zkušeností, které od rybářů nasbíral. Každé dárkové balení obsahuje různé příchutě!

Dárková kazeta KAPRPRO obsahuje nástrahu, která se jmenuje ŘEPKÁČ. Jde o nástrahu na kapry z pečiva, která obsahuje i řepku. Tohle je TOP kombinace. Protože kapři jak pečivo, tak řepku naprosto zbožňují. Luxus! Je skvělé, že tato výborná nástraha v dárkové kazetě neschází.

Další suprovou nástrahou, kterou v dárkové kazetě KAPRPRO naleznete, je MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ. Tato nástraha je výborné rohlíkové boilies z kvalitního pečiva, které má koncentrovanou vůni. Takže i ve studené jarní vodě vytvoří pořádně silnou pachovou stopu, která přiláká kapra k nástraze. V kazetě je menší velikost MĚKČENÉHO ROHLÍKÁČE (vyrábí se v několika velikostech). Proč výrobce dává do kazety menší velikost kuliček? Protože právě ta je lepší pro chytání kaprů na jaře. Na menší kuličky je na jaře výrazně více záběrů než na větší.

V balení naleznete dále perfektní kuličkové extrudy. Jedná se o plovoucí nástrahu, která má silnou vůni, takže dokáže přilákat kapra i velké z vzdálenost. Navíc, nástraha plave, takže se hodí i na zanesená jarní dna na začátku sezóny. Z této nástrahy se vytváří i velmi luxusní „řetízky“ pod háčkem. Tomuhle žádný kapr neodolá!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO za nejnižší cenu na trhu!

Nejkrásnější na tomto dárku je, že nebude ležet někde v koutě, anebo že ho obdarovaný rybář nepoužije. To ne! Tenhle dárek je velice vhodný hned na první vycházky k vodě v nové sezóně. A pokud svatý Petr dá, pak může váš rybář ulovit i životní rybu. Darujte životního kapra!

Pokud máte nějaké extra přání co se skladby nástrah v dárkovém balení týče, anebo chcete s výběrem dárku poradit, pak volejte na číslo 608 282 225 (majitel firmy KAPRPRO),

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -