Domů Akční nabídka Dokonalá imitace okouna: Geniální nástraha na zkušené a opatrné dravce!

Dokonalá imitace okouna: Geniální nástraha na zkušené a opatrné dravce!

- Reklama -

Tohle je prostě skvost! Renomovaná společnost Savage Gear, která je známá díky špičkovým nástrahám na kapitální dravce, přichází s naprosto nadupanou novinkou! O co jde? Savage Gear na trh uvedla geniální imitaci okouna, který při lovu vypadá skutečně jako živá ryba. Prvotřídní pohyb, realistický vzhled a přirozený pach – to vše dělá z této nástrahy geniální „zbraň“ na ty největší, nejzkušenější a nejopatrnější dravce v našich vodách!

Okouni odjakživa patří k těm nejlepším nástrahám na kapitální dravce, především pak na trofejní štiky nebo candáty. A dává to smysl. Zmínění dravci vidí v okounovi potravního konkurenta, a proto se ho snaží likvidovat. Proto je dobré na okouny chytat. Ale! Jelikož živých okounů v našich vodách ubývá, je pomalu hříchem na tyto ryby chytat. Vhodnější je zvolit umělou nástrahu. Nejlépe tu od firmy Savage Gear!

 

Gumová nástraha Savage Gear 4D Line Thru Perch

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

No nevypadá úžasně? Tato gumová nástraha opravdu velmi věrně kopíruje živého okouna. Realistický tvar ryby a přirozené zbarvení budí skutečně dojem, že chytáte na živého okouna. Tato nástraha je kromě nádherného vzhledu fantastická v jejím chodu. Umělý okoun Savage Gear 4D Line Thru Perch má nádherný chod, který prostě nemá chybu! Tohle je bomba!

Ale to samozřejmě není všechno! Gumová nástraha Savage Gear 4D Line Thru Perch nabízí další vychytávky, které vedou k úspěšnému lovu velkých dravců. Tak například: Tato nástraha má na povrchu nanesený speciální povlak ze soli a krevet, který věrně kopíruje přirozený pach ryb. Je neuvěřitelné, jak agresivně na toto dravci reagují! Zejména při pomalejším vedení, kdy nástrahu dravec delší dobu pronásleduje, hraje tento pach významnou roli! Většinou toto pronásledování totiž končí záběrem!

Tyto gumové nástrahy se vyrábí v několika barevných variantách. K dostání jsou přírodní barvy, ale i výraznější zbarvení, které jsou velmi účinné například v přikalené vodě. Gumové nástrahy Savage Gear 4D Line Thru Perch jsou k dostání i v několika velikostech a gramážích. Každý rybář si vybere!

Touto nástrahou posunula firma Savage Gear laťku zase o kus výše! Gumová nástraha Savage Gear 4D Line Thru Perch je geniální! Má přirozený chod, vzhled i pach, takže naprosto špičkové kopíruje přirozenou kořist velkých dravců. Pokud hledáte TOP umělou nástrahu na velké štiky a candáty, sáhněte po tomto umělém okounovi. Je geniální!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Nástrahy Savage Gear na PARYS.cz

Na rybářském e-shopu PARYS.cz naleznete nejširší nabídku sortimentu od společnosti Savage Gear. Hledáte vhodný prut, podběrák nebo nástrahu na přívlač? Mrkněte se na nabídku této firmy na e-shopu PARYS.cz! Nikde nenajdete takový výběr za tak nízké ceny!

Na sortiment Savage Gear se podívejte ZDE

Ilustrační foto: PARYS.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -