Domů Akční nabídka DOPRODEJ: Masakr! Dravcové pruty a navijáky SHIMANO za super nízké ceny! Poslední...

DOPRODEJ: Masakr! Dravcové pruty a navijáky SHIMANO za super nízké ceny! Poslední kusy!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu HIKI.cz momentálně probíhá doprodej některých prutů a navijáků na dravce od renomované firmy SHIMANO. Rybáři si tak mohou pořídit kvalitní vybavení za skutečně zajímavé ceny. Rozhodně nepřehlédněte levné pruty a navijáky, které vyjdou jen na pár stovek! Upozorňujeme, že se jedná o doprodej – na skladě jsou tak poslední kusy! Rádi bychom také připomněli, že HIKI.cz je rakouský e-shop, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny…

 

Prut SHIMANO Vengeance BX

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je velice populární řada dravcových prutů od firmy SHIMANO. Tyto pruty jsou vhodné jak pro lov dravců na přívlač, ale také pro chytání candátů na položenou s rybičkou (ten nejdelší model). Tyto pruty si mezi rybáři získaly oblibu zejména díky nízké ceně! Za pár stovek dostanete výbornou kvalitu a vlastnosti!

Na tomto prutu máme rádi jeho blank. Prut je dostatečně tuhý na to, aby rybář spolehlivě zasekl útočícího dravce. Přesto, udice Vengeance BX zároveň nabízí nádhernou jemnost, takže rybář cítí každý výpad ryby. Lov s těmito pruty je opravdovým zážitkem! I když jsou pruty SHIMANO Vengeance cenově dostupné, tak například na jejich vzhledu to nejde poznat (jako u jiných výrobců). Design těchto prutů je elegantní a celkový dojem ještě vyzdvihuje luxusní korková rukojeť. Tohle jsou fakt suprové pruty na dravce!

Pruty SHIMANO Vengeance BX jsou k dostání hned v několika provedeních. Co se délky týče, tak rybář si může vybrat pruty v délce od 180 do 300 centimetrů. Samozřejmě, rozpětí se týká i gramáží. Stačí si jen vybrat…

Upozorňujeme, že na skladě leží poslední kusy těchto povedených prutů. Proto na nic nečekejte a nakupujte výhodně!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Navijáky SHIMANO výrazně levněji!

Rybářský e-shop HIKI.cz je známý tím, že právě zde si vyberete parádní navijáky od firmy SHIMANO výrazně levněji než kdekoliv jinde. Navíc, v současnosti je na tomto e-shopu k dostání hned několik modelů navijáků SHIMANO za opravdu atraktivní ceny. Jaké například?

Navijáky SHIMANO jsou dostupné na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Naviják SHIMANO Catana FC: Populární naviják pro chytání dravců na přívlač, ale i na rybičku. Nepřehlédnutelný design, kterému dominuje sytě červené zbarvení, si zamilovali rybáři po celém světě. U tohoto navijáku mnoho rybářů láká především výhodná cena. A hlavně poměr cena/kvalita/výkon. Naviják SHIMANO Catana totiž nabízí opravdu výborné vlastnosti doslova za pár stovek. Pokud hledáte kvalitní stroj, za který nedáte balík peněz, sáhnete po tomto navijáku. Nebudete litovat!

Naviják SHIMANO Nasci FB: Další velice populární stroj od firmy SHIMANO. Tento naviják zaujme svým designem – kombinace zlatavého zbarvení s matnou barvou vypadá prostě dokonale. Díky použitým materiálům špičkové kvality tento naviják slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách. Tento stroj si můžete obstarat hned ve 4 velikostních provedeních, záleží jen vás, jaké vám bude vyhovovat. Naviják SHIMANO Nasci FB je na HIKI.cz k dostání za opravdu výrazně lepší cenu než na jiných e-shopech. Ušetřete!

Navijáky SHIMANO jsou dostupné na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -