DomůNovinkyGIGANT: Amur o váze 28,5 kilo! Rybář ulovil na svazovce 120 centimetrové...

GIGANT: Amur o váze 28,5 kilo! Rybář ulovil na svazovce 120 centimetrové „torpédo“!

- Reklama -

Obrovského amura ulovil rybář na slovenské svazové vodě. Tahle famózní ryba měřila neskutečných 120 čísel a vážila 28,5 kilogramů. Tohle je ryba jako hrom! Z přiložené fotografie je patrné, že tenhle amur je opravdu neuvěřitelné „torpédo“. Obrovské tělo připomínající stříbrný válec a gigantická hlava budí pořádný RESPEKT! Prostě famózní úlovek! Úspěšnému rybářovi posíláme na Slovensko upřímnou gratulaci! Tohle je životní úlovek!

O uvedených mírách není třeba pochybovat. Podívejte se na tu rybu! Tenhle amur je prostě nefalšovaný „vodní býk“. Nádherná ryba! Všimněte si toho mohutného těla, té obrovské hlavy, a také rozměrné ocasní ploutve. Skutečný gigant! Famózní amur! Tenhle amur je životní úlovek! Úspěšnou nástrahou bylo boilies. Ještě jednou posíláme upřímnou gratulaci!

 

Stříbrný GIGANT z Moravy

Obrovského amura o váze 29 kilogramů a délce 117 centimetrů chytil už dříve rybář i na jihu Moravy. Na nádrži v blízkosti Novomlýnských jezer dokázal přelstít skutečného stříbrného KRÁLE! Neuvěřitelný úlovek! Sám rybář se svěřil s tím, že krmil až 100 kilogramy kukuřice. Vyplatilo se! Tohle je nezapomenutelná ryba…

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -