Domů Akční nabídka Fermentované patentky: Delikatesa pro obrovské kapry! Extrémně výživná nástraha, která vysílá silný...

Fermentované patentky: Delikatesa pro obrovské kapry! Extrémně výživná nástraha, která vysílá silný pach!

- Reklama -

Patentky. Přirozená potrava kaprů, která se v našich vodách vyskytuje odpradávna. Patentky můžete každoročně vidět na téměř všech vodách v naší krajině. Zejména se jim daří na těch lokalitách, kde rostou husté porosty vodních rostlin. Právě tady se totiž nachází jemný sediment, u kterého se patentky vyskytují. Tihle drobní bezobratlí živočichové jsou přirozenou potravou kaprů – už malinké rybičky se je snaží natlačit do svých drobounkých tlamek. A ono se není čemu divit! Kapr má totiž zakódováno, že právě patentky patří k tomu nejvíce výživnému, co jim může příroda nabídnout…

Patentky vysílají pro kapry zcela neodolatelný pach „masa“, který ve vodním prostředí vytváří silný nutriční signál. Ve zkratce: V momentě, kdy kapr narazí na patentky, pak na ně okamžitě reaguje. Je to prostě dáno tím, že v kaprovi se za tisíce a tisíce let jeho vývoje uložilo to, že patentky jsou extrémně výživnou potravou plné energie a bohatých živin. Jakoby před člověkem ležela čerstvě udělaná flákota masa…

Moderní postupy dovolují z patentek vyrábět nejrůznější „suroviny“. K těm nejzajímavějším jednoznačně patří fermentace patentek. Není to vlastně nikterak složité: Prostě se vezmou patentky, které se vloží do dřevěných sudů. A vše se zasype solí. Pak se nechá celá tato „masová hmota“ uzrát, až fermentované patentky začnou vydávat silný odér. Ano, fermentované patentky fakt děsně smrdí, ovšem právě tohle kapři milují.

Následně se z fermentovaných patentek vyrábí třeba tekutý extrakt, který obsahuje všechny nadupané živiny a látky. Je neuvěřitelné, jak silnou pachovou stopu dokáže tahle koncentrovaná tekutina „z masa“ ve vodě vytvořit. Tohle je fakt dokonalost! Ve kterých nástrahách můžete extrakt z fermentovaných patentek najít? Pojďme si jednu takovou TOP nástrahu představit blíže…

 

NUTRIGO Bloodworm (patentka)

Výrobek je dostupný na e-shopu LK Baits za nejnižší cenu na trhu!

Revoluční nástraha na velké kapry, která obsahuje celou řadu koncentrovaných složek z patentek. Tak například: Asi nejzajímavější je tekutý střed nástrahy NUTRIGO, který obsahuje právě extrakt z fermentovaných patentek. Tato nástraha dokáže díky svému koncentrovanému složení během krátké chvíle vytvořit silnou pachovou stopu, která přiláká kapry i z větší vzdálenosti. Aby se tekutina ze středu nástrahy NUTRIGO rychleji uvolňovala, doporučujeme kuličku několikrát propíchnout.

Nástraha NUTRIGO Bloodworm je patentkami opravdu narvaná! V jedné kuličce NUTRIGO s příchutí patentky je extrakt a výtažek, který se rovná 300 gramům živých patentek. Tohle je fakt síla! Právě díky tomu dokáže tato nástraha vydávat silné nutriční signály, které velmi věrně napodobují přirozené „kapsy“ patentek, po kterých kapři s takovou chutí pátrají po našich revírech.

NUTRIGO je zcela revoluční z pohledu chování ve vodě. To je dáno tím, že tato nástraha se skládá hned z několika vrstev. První (vnější) vrstva má za úkol vyslat co nejkoncentrovanější potravní informaci o bohaté nutriční potravě. Druhá vrstva se pak do vodního prostředí uvolňuje pozvolna. A poslední je tenká vrstva, která po určité době zrání vytváří enzymatickou reakci uvnitř nástrahy NUTRIGO. Poslední součástí je tekutý střed, který je pro NUTRIGO tolik charakteristický.

NUTRIGO můžete používat na nejrůznějších typech revírů. Velmi dobré je patentkové kuličky s tekutým středem používat na bahnitých vodách, na kterých jsou patentky přirozenou potravou. Velké úspěchy ale pak zažijete i na vodách, kde je patentek málo, protože právě takto nutričně bohatá nástraha bude pro kapry žádanou pochoutkou. Vyzkoušejte!

Jak tuto nástrahu používat? Ideální je to nepřehánět s krmením! Pěkně do PVA punčochy napěchujte atraktivní, silně esenciální krmnou směs, která se následně u nástrahy NUTRIGO rozprostře do krásného krmného místečka. Jaké krmení je k patentkovému NUTRIGO nejlepší? Vyzkoušejte třeba nějakou masovou krmnou směs s vyšším obsahem rybích mouček. Tohle fakt funguje!

Výhody na e-shopu LK Baits: Věrnostní sleva až 15 %!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA

Výrobek je dostupný na e-shopu LK Baits za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -