skingbranding-banner

Geniální montáž: Jak úspěšně chytat kapry a amury u potopených překážek? Vyzkoušejte tohle!


Kapři a amuři se velice rádi pohybují poblíž potopených překážek. Důvodů je hned několik! Zaprvé: Potopené překážky rybám nabízí životně důležitý úkryt. A ryby to vědí! Zadruhé: Poblíž potopených překážek ryby nachází obrovské množství chutné potravy. Proto každého rybáře okamžitě napadne, že právě na takových místech je nutné kapry a amury chytat. Jenže! Lov na těchto místech se může změnit na hotovou rybářskou „sebevraždu“, kdy počet utrhnutých montáží vystřelí strmě vzhůru. Jak tedy kapry a amury chytat poblíž potopených překážek?

Jen si to představte: Stojíte na břehu oblíbené vody a před vámi se rozprostírá rákosové pole nebo stulíkový háj. Ano! Na takových místech je přímo žádoucí chytat, protože právě tady jsou ryby. Ovšem! V momentě kdy tam nahodíme, tak naše nástraha zapadne do smrdutého bahna, kterého je poblíž vodních rostlin obrovské množství. Navíc, kapr okamžitě po záběru míří do překážky.

Ještě horší situace je u potopených stromů nebo převislých větší. Právě zde na dně leží celá řada potopených větví, které jsou pro rybářské montáže obrovskou hrozbou. V momentě, kdy montáž hodíte k potopenému stromu nebo pod převislé větve, riziko uváznutí je rázem obrovské. Proto je lepší naši nástrahu prezentovat sice v blízkosti těchto překážek, ale v bezpečné vzdálenosti – ve vodním sloupci. Jak na to? Mrkněte na tenhle tip!

 

Plovoucí krmítka MATRIX

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Angličtí inženýři z věhlasné firmy MATRIX přišli s revolučním řešením. Rozhodli se, že spojí výhody krmítka a anglického splávku. Výsledkem je tak plovoucí krmítko na ryby, které naprosto dokonale funguje. Princip je v tom, že krmení na krmítku přiláká ryby k nástraze, která je v dostatečné vzdálenosti od potopených překážek. Takže riziko uváznutí, anebo zapadnutí nástrahy, je naprosto minimální.

Znova si to představte: Sedíte ráno u vody, na hladině není ani vlnka. Poblíž zmíněných překážek (rákos, stulíky, padlé stromy) je vidět pohyb ryb. Stačí jen v mžiku připravit jednoduchou montáž s plovoucím krmítkem a na dané místo nahodit. Výsledek v podobě ulovených ryb vás zaskočí! Tohle prostě funguje! Plovoucí krmítko je sice prezentováno jako pomůcka na feeder, ale my s ním chytáme na klasiké kaprové děličky. A ten lov je naprosto dokonalý!

Při lovu na toto plovoucí krmítko nejraději používáme jemné method mixy, které ale na krmítku pořádně stlačíme. Díky tomu se bude krmení uvolňovat delší dobu, a z hladiny směrem k nástraze bude padat jemná stopa z krmení. Tohle nám funguje naprosto dokonale! Krmení je také vhodné navlhčit nějakým koncentrovaným (a zbarveným) boosterem, který výrazně vylepší zmíněnou pachovou a vizuální stopu. Jako nástraha je pak nejlepší pečivo nebo třeba kukuřice.

Tahle rybařina kromě geniální funkčnosti nabízí i naprosto jedinečný adrenalin! Plovoucí krmítko nabízí to nejlepší z anglického splávku – dechberoucí záběr, kdy výrazná špička zajede pod vodní hladinu. V ten moment se každému rybářovi zastaví dech! Nádhera! Luxus!

K dostání jsou dva typy plvoucích krmítek. Můžete si vybrat masivnější krmítko MATRIX Impact Bagging Pencil Waggler v gramážích 10 a 15 gramů, anebo pak tenčí krmítko MATRIX Micro Bagging Waggler v gramážích 8 a 10 gramů. Stačí si jen vybrat!

Pokud si chcete užít každý lov kaprů a amurů na maximum, pak vyzkoušejte tuhle rybařinu na plovoucí krmítko. Jedná se o naprosto dokonalou techniku, se kterou zažijete neuvěřitelné napětí a adrenalin. A navíc, ono to fakt funguje – tam, kde nemůžete chytat na klasické montáže, tak na tuto ano. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Brutální sleva! Gigantický bivak s délkou přes 3 metry a výškou 190 centimetrů! Geniální na těžké výpravy

admin | přečteno: 516x | 29.09.2020 | Žádné komentáře

Bivak pro rybáře je základem pro pohodlný pobyt u vody. …

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

admin | přečteno: 1867x | 23.09.2020 | Žádné komentáře

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 3968x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.