DomůAkční nabídkaGeniální pruty z Anglie: Špičkové kaprové děličky pro extrémně daleké hody! Nahazujte daleko!

Geniální pruty z Anglie: Špičkové kaprové děličky pro extrémně daleké hody! Nahazujte daleko!

- Reklama -

Asi každý milovník lovu kaprů ví, že moderní pojetí téhle rybářské disciplíny má kořeny ve Velké Británii. Právě tahle země je Mekkou všech milovníků kaprařiny, protože tady vznikají ty nejlepší produkty pro lov velkých kaprů. A to se netýká jen perfektních nástrah nebo krmení na kapry. Ne! Ve Velké Británii vznikají i špičkové dělené pruty na kapry, které rybářům nabízí perfektní vlastnosti. A právě tyhle vlastnosti rybáři velmi ocení jak při zdolávání kaprů, tak i při nahazování do velkých vzdáleností. Tohle je dáno perfektními blanky, které jsou základem těchto prutů na kapry. A víte, co je nejlepší? Některé TOP kaprové dělené pruty jsou k dostání za fakt zajímavé peníze…

 

Dělené pruty na kapry Rod Hutchinson Enduro

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové dělené pruty na kapry od věhlasné společnosti Rod Huchinson patří k tomu nejlepšímu v dané cenové třídě. Ano! I když tyto pruty nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti, tak přesto jsou k dostání za velmi rozumnou cenu. Takhle: Jiné nadnárodní značky by si za podobné udice mohly říct i dvakrát tolik. Suprovou zprávou kromě rozumné ceny je i široká škála provedení. Rybáři si mohou vybrat udice od 300 do 390 centimetrů, a v gramážích od 2,75 do 3,5 lb. Tohle rozpětí je fakt super!

Čím tyhle kaprové dělené pruty od anglické společnosti okamžitě zaujmou? Jednoznačně blankem! Ano! Tyhle pruty mají krásně tenký blank, který je tenounký jako hůlka! Přesto! Blank těchto prutů nabízí obrovskou kvalitu a skvělé vlastnosti. To je dáno především tím, že tento blank je zhotoven z karbonu 24T – tedy z materiálu, který je extrémně pevný, ale zároveň krásně lehký. Tohle je fakt bomba!

Díky použitému blanku tak tyto dělené pruty na kapry Rod Hutchinson Enduro mají fakt skvělou akci! Pruty krásně pracují jak při zdolávání kapra o jakékoliv velikosti, tak i při nahazování. Ano! Při náhozu je síla ze strany rybáře krásně přenesena blankem do montáže, takže ta tak letí opravdu daleko. Pokud rybář zvolí správný model prutu, ke kterému vybere vhodnou zátěž, pak bude nahazovat přes 100 metrů daleko „s prstem v nose“.

Velkou předností jsou i očka. Na prutech Rod Hutchinson byla použita dvojitá očka SX, která se vyznačují perfektní pevností a odolností. Takže i když rybář používá velmi tvrdé navazovací materiály, tak očkům to neublíží. Dvojitá očka SX jsou po blanku rozmístěna tak, aby jimi procházel navazovací materiál při hodu bez přebytečného tření. Takže i tohle výrazně napomáhá k extrémně dlouhým hodům. Super!

Důležitým prvkem je i super pevný držák navijáku DPS18 Gunsmoke, který udrží i velký kaprový naviják. Takže neexistuje, aby se při nahazování nebo zdolávání naviják nepříjemně pohyboval. Tohle je hodně důležité pro maximální pohodlí při lovu kaprů. Samotnou kapitolou je pak design těchto kaprových udic: Matné zbarvení spolu se zelenými a světlými prvky vypadá fakt fantasticky. Tohle jsou udice, na kterých se zastaví oči nejednoho rybáře.

Pokud si právě pokládáte tu častou otázku, jaké dělené pruty na kapry vybrat, pak se rozhodně podívejte na tyto od anglické společnosti Rod Hutchinson. Ano! Rozhodně nejsou nejlevnější na trhu! Ovšem vzhledem k tomu, jak nadupané vlastnosti a zpracování tyto pruty nabízí, tak u jiných firem by jejich cena mohla být i dvojnásobná. Tohle je třeba brát na vědomí! Jestli tedy chcete pruty na kapry, které nabídnout TOP kvalitu a suprové vlastnosti, pak se rozhodně podívejte na tyhle. Jsou fakt fantastické!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Rod Hutchinson

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -