Domů Novinky Šílenci! Autem chtěli přejet zamrzlou přehradu! Probořili se do vody

Šílenci! Autem chtěli přejet zamrzlou přehradu! Probořili se do vody

- Reklama -

Slovensko „se baví“ nezodpovědným chováním mladíka, který svým vozidlem vjel na Oravskou přehradu. Na sociálních sítích se ale neobjevily fotografie nebo videa toho, jak si „užívá“ jízdu po obrovské zamrzlé ploše. Ne! Mladík se totiž se svým vozidlem probořil do vody a z ledové díry koukala jen střecha potopeného auta. Doteď není známo, jak mladíci auto z vody vytáhli, protože policie našla v ledu už pouze díru. Naštěstí se řidičovi nic nestalo…

Oravská přehrada patří k oblíbeným rekreačním lokalitám na Slovensku. Někteří si ale tuto obrovskou vodní plochu pletou se „závodní dráhou“. Tak jako nedávno jeden mladík. Ten se svým vozidlem vjel na zamrzlou přehradu, zřejmě aby si užil jízdu na obrovské ploše. Jenže! Led nevydržel tíhu auta a probořil se, což je vidět na přiložených fotografiích, které se objevily na facebooku.

Podle slovenského webu topky.sk se auto probořilo poblíž břehu, a proto se naštěstí nepotopilo celé. Řidič potopeného vozidla nikoho nekontaktoval a auto vytáhl svépomocí. Slovenská policie totiž při příjezdu na místo havárie našla pouze díru v ledu. S autem nepomohli ani hasiči, protože podle zmíněného webu je nikdo nekontaktoval.

Jenže! Celá havárie ještě může mít nemalou dohru. „Je velká pravděpodobnost, že se incidentem budou zabývat i ochránci přírody, protože se na této straně přehrady nachází les, přes který vede cesta s přístupem k vodě. Po ní se však autem nesmí jezdit, protože zde je 5. stupeň ochrany,“ uvedl web refresher.cz.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Námestovo INFO

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -