Domů Akční nabídka GIGA VÝPRODEJ: Sleva 10 000 korun! Špičkový echolot na ryby LOWRANCE za...

GIGA VÝPRODEJ: Sleva 10 000 korun! Špičkový echolot na ryby LOWRANCE za „pár“ korun! Poslední 3 kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť momentálně probíhá slevová akce na špičkové echoloty na ryby od firmy LOWRANCE. Tyto rybářské sonary od této americké společnosti patří k tomu nejlepšímu na trhu! A vy si nyní můžete jednu z těchto mašinek obstarat za luxusní ceny. Nejlevnější echolot na ryby vychází jen něco málo přes 3500 korun! Tohle je prostě TOP cena! Jiný model je zase o 10 000 korun levnější (sleva 46%). Ale bacha! Počet echolotů za tyhle peníze je značně omezen. Podívejte na zlevněné modely echolotů LOWRANCE a vyberte si ten váš oblíbený…

 

Echolot LOWRANCE Hook² 7 se sondou SplitShot (+baterie, nabíječka, taška ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Hledáte dokonalý echolot na ryby za rozumnou cenu? Pak máte neskutečné štěstí! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť se totiž objevil tento geniální echolot, který je normálně dostupný za více jak 20 000 korun. Jenže! Tato špičková mašinka je na e-shopu Chyť a pusť k dostání se slevou 46%! Nyní tak můžete ušetřit tisíce korun!

Velikost obrazovky u tohoto modelu je 7 palců (178 mm), rozlišení obrazovky činí 800 x 480, typ obrazovky je barevný TFT. Balení obsahuje obrazovku, stojan obrazovky, sondu SplitShot (HDI), napájecí kabel, uchycení sondy, pojistkovou skříň, pojistku, české menu a manuál v češtině.

Tento echolot od americké společnosti LOWRANCE je opravdu dokonalý! Model echolotu LOWRANCE dovoluje prozkoumání obrovské vodní plochy za velmi malou chvíli. K tomu přispívá například špičková sonda SplitShot 2 v 1. Ale také vestavěná vysoce citlivá GPS navigace (WAAS+EGNOS+MSAS). Echolot také obsahuje špičkové funkce – například až 100 tras (max. 150 bodů na trase), 100 cest (max. 10 000 bodů na cestě), anebo až 3000 bodů.

Tento echolot je už opravdu velice vymazleným modelem, který má v sobě velmi užitečné a moderní funkce. Díky tomuto echolotu bude rybaření mnohem pohodlnější a komfortnější. Nyní si tento echolot můžete obstarat za velice zajímavou cenu (díky slevě 46%). Ale bacha! Na skladě jsou poslední 3 kusy za tyto TOP peníze…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Echolot LOWRANCE Hook² 4x se sondou Bullet Skimmer (baterie ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejlevnějších echolotů na rybářském trhu! Jenže bacha! Tahle mašinka pochází z „dílny“ světově uznávané společnosti LOWRANCE z Ameriky, což zaručuje obrovskou kvalitu a naprosto bezproblémové používání. Tohle je prostě perfektní echolot, přitom je dostupný za super nízkou cenu.

Na tomto echolotu oceníte především jednoduché ovládání – menu je velice jednoduché a krásně přehledné. Během okamžiku se dostanete do nastavení důležitých funkcí, které v danou chvíli po echolotu potřebujete. Tenhle echolot je výborný v tom, že vám řekne všechny důležité informace, které potřebujete – hloubku, reliéf dna, rybí hejna atd. Co víc člověk potřebuje?

Obrazovka tohoto echolotu je 4.3 palců veliká (109 mm), rozlišení obrazovky činí 480 x 272. Jedná se o barevnou TFT obrazovku. Frekence sonaru činí 200 kHZ (úhel záběru je 120 stupňů), maximální výkon sonaru je 200w RMS. Sonar měří do maximální hloubky 152 metrů. Samozřejmě, tahle mašinka je vybavena i alarmem, který upozorňuje na malou hloubku, anebo na rybí hejno.

Co celé balení za super cenu obsahuje? Obrazovku, stojan obrazovky, sondu Bullet Skimmer s napájecím kabelem, uchycení sondy, pojistkovou skříň, pojistku, české menu a manuál v češtině. To vše za parádní peníze!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

VÝPRODEJ ECHOLOTŮ: Další modely za super nízké ceny!

Tohle byla jen drobná ochutnávka toho, co si nyní můžete na rybářském e-shopu Chyť a pusť obstarat. Ale bacha! V nabídce jsou další modely echolotů, které jsou rovněž dostupné za super nízké ceny. Nenechte si ujít jedinečnou šanci na super výhodný nákup! Tohle se nebude opakovat!

Zlevněné echoloty si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -