Domů Akční nabídka INFISH.CZ DOPORUČUJE: Luxusní vybavení na letní rybářské výpravy za super ceny!

INFISH.CZ DOPORUČUJE: Luxusní vybavení na letní rybářské výpravy za super ceny!

- Reklama -

Prázdniny klepou na dveře! A s nimi se blíží neodmyslitelné období rybářských výprav. Vybavte se s rybářským e-shopem InFish.cz na vaše toulky za rybami. Nabízíme to nejlepší rybářské vybavení, které zpříjemní váš pobyt u vody, za ty nejnižší ceny! Navštivte rybářský e-shop InFish.cz!

Abyste vydrželi u vody dlouhou dobu v pohodlí, je zapotřebí mít pořádnou výbavu. A tu my vám teď přinášíme za super nízké ceny! Vyberte si u nás to nejlepší vybavení, se kterým budete u vody v pohodlí jako doma! Nezapomeňte, že rybářský e-shop InFish.cz má nejlevnější dopravu na trhu! Každou objednávku nad 700 korun dopravíme zcela ZDARMA!

 

NGT Spací pytel Camo Sleeping Bag With Case

Akční cena: 489 korun

ngt-spaci-pytel-camo-sleeping-bag-with-case-originalPohodlí je základem pro příjemný rybolov. A to platí i o spánku. Je důležité, aby si rybář v průběhu své výpravy pořádně odpočinul. Jenže nebude tomu tak, pokud bude spát v nekvalitním spacáku! Proto přinášíme NGT Spací pytel Camo Sleeping Bag With Case. Jedná se o ideální spacák na letní výpravy za rybami. Spacák od firmy NGT je vyrobený z pevných a odolných materiálů, které slibují naprosté pohodlí.

Spacák NGT Camo Sleeping Bag With Case je 188 centimetrů dlouhý a 70 centimetrů široký. Po celé délce spacáku se táhne kvalitní zip, díky čemuž si z tohoto spacího pytle můžete okamžitě udělat perfektní přikrývku. Obrovskou výhodou spacáku jsou jeho transportní rozměry. Po složení měří spacák 38 centimetrů na délku a 22 centimetrů na šířku. Spací pytel od firmy NGT má moderní kamuflážní design, který potěší každého milovníka rybolovu. Ke spacáku dodáváme i obal!

 

NGT křeslo Nomadic Chair

Akční cena: 1189 korun (Jen u InFish.cz DOPRAVA ZDARMA!)

ngt-kreslo-nomadic-chair-originalNení nad to si u vody pohodlně sednout a pozorovat to nádherné dění všude okolo. Pohodlné sezení u vody vám zaručuje naprostý odpočinek od každodenního shonu. Usaďte se pohodlně v křesle NGT Nomadic Chair, které patří k nejlevnějším, ale také nejkvalitnějším, křeslům pro milovníky lovu kaprů.

Křeslo od renomované anglické firmy NGT má perfektní vlastnosti. Mezi jeho největší přednosti patří robustní konstrukce s širokými stopami nosných nohou. Díky tomu křeslo NGT Nomadic Chair slibuje perfektní stabilitu na každém povrchu u vody. Každá noha je samostatně nastavitelná, takže si můžete křeslo nastavit do libovolné polohy. I přes robustní konstrukci má křeslo NGT Nomadic Chair až neuvěřitelně nízkou váhu – pouhých 3,95 kilogramů. Křeslo je potažené kvalitním materiálem, který je odolný i proti mechanickému poškození.

 

NGT slunečník Standard Realtree

Akční cena: 779 korun (Jen u InFish.cz DOPRAVA ZDARMA!)

ngt-slunecnik-standard-realtree-originalU vody mohou rybáře překvapit nepříznivé podmínky. Někdy břehy spalují silné sluneční paprsky, jindy se nad nimi zase přežene deštík. Pokud budete mít slunečník NGT Standard Realtree, tak vás už nic nepřekvapí! Průměr slunečníku/deštníku od firmy NGT má luxusní průměr 190 centimetrů, takže se pod ním pohodlně schováte.

NGT slunečník Standard Realtree je příjemně lehký a až neuvěřitelně skladný. NGT Standard Realtree velice pohodlně vložíte i do kapsy od pouzdra na 3 pruty. Jeho transportní délka je totiž pouhých 123 centrimetrů! Slunečník od firmy NGT dodáváme i v ochranném obalu.

Váš InFish.cz Tým

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -