DomůAkční nabídkaJarní lov kaprů na feeder: Výroba perfektní nástrahy na kapry z pečiva! Tohle...

Jarní lov kaprů na feeder: Výroba perfektní nástrahy na kapry z pečiva! Tohle vyzkoušejte!

- Reklama -

Pečivo patří k nejúspěšnějším jarním nástrahám při lovu kaprů na začátku sezóny. Hlavním důvodem, proč tato nástraha tak perfektně funguje, je to, že pečivo má TOP vlastnosti i za nízkých teplot. I ve studené vodě pečivo změkne a vytvoří zajímavý „blemcák“, kterým nepohrdne žádný kapr. Našli jsme pro vás zajímavý tip, jak přímo u vody vyrobit špičkovou nástrahu z pečiva. Je to rychlé, jednoduché, a parádně to funguje!

Vyrobit super nástrahu z čerstvého pečiva přímo u vody může být na první pohled problém. Rybáři často z čerstvého pečiva vyrábí těsto, kterým obalují jinou nástrahu. To ale není ono! Z čerstvého pečiva můžeme vyrobit jinou perfektní nástrahu přímo u vody, která bude suprově fungovat. Stačí mít po ruce chytré vykrajovátko, se kterým zhotovíme účinnou nástrahu v cuku letu.

Tahle nástraha má několik výhod: Je vyrobena z čerstvého pečiva, které má ve vodě ty nejlepší vlastnosti. Čerstvé pečivo okamžitě nabývá na objemu a i ve studené vodě se z něj vytvoří krásný „blemcák“. Tomuhle žádný kapr neodolá! Navíc, nástraha se velmi jednoduše nastražuje přímo na háček (háček se do nástrahy schová). My osobně nejraději chytáme na „čisté“ pečivo (nejlépe rohlík, toustový chleba – nejlepší konzistence). Pokud ale chcete chytat na ochucenou kapří dobrůtku, stačí nástrahu z pečiva obalit v medu, vanilkovém cukru, mleté paprice nebo chilli. Okamžitě tak dostanete skvělou ochucenou nástrahu.

Tohle je geniální věc pro jarní lov kaprů na feeder! Jak takovou nástrahu s pomocí vykrajována vyrobit? Mrkněte na video!

 

Vykrajovátko MATRIX Bread Punch Set

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Toto je ta geniální, přitom opravdu jednoduchá pomůcka. Jedná se o perfektně zpracované vykrajovátko od renomované společnosti MATRIX z Anglie. Vykrajovátko má ostré hrany, díky kterým zhotovíte perfektní nástrahu i z tužšího pečiva. Koncovky vykrajovátka jsou vyrobeny z mosazi, a právě tento materiál slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání vykrajovátka. Mosaz je dost odolná proti korozi, anebo jinému opotřebení. Vykrajovátko MATRIX Bread Punch Set má pogumovanou rukojeť, takže se s ním velice dobře manipuluje i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Paráda!

Největší výhodou tohoto vykrajovátka je to, že s ním vyrobíte luxusní nástrahu z čerstvého pečiva přímo u vody. Stačí si k vodě vzít krajíc toustového chleba, anebo rohlík, a jen z nich vykrajovat krásné nástrahy. Z toustového chleba vykrojíte menší válečky (tenčí pečivo), za to z rohlíku krásně podlouhlé (vyšší pečivo). Takže rybář může u vody vyrobit různě velké nástrahy! Super! A rozhodně nezapomínejte ani na tu možnost zatraktivnění nástrahy z čerstvého pečiva s pomocí surovin, které naleznete ve špajzu. Pečivo můžete obalit ve vanilkovém cukru, mleté paprice, chilli, anebo jej můžete pomazat česnekem či medem. Možností je nespočet!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

MATRIX: Luxusní vybavení na feeder a plavanou!

Anglická společnost MATRIX patří k TOP firmám, které se zabývají výrobou špičkového vybavení pro milovníky feederu nebo plavané. Rybářské vybavení MATRIX je věhlasné díky obrovské kvalitě! Vynikající jsou zejména háčky od této společnosti, které jsou i v malých rozměrech extrémně pevné a výborné pro lov kaprů. Samozřejmostí je i další TOP vybavení, jako například pruty, navijáky, míchačky, krmítka, navazovací materiály a mnoho dalšího!

Na produkty MATRIX se podívejte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -