DomůAkční nabídkaJednoduchá a rychlá domácí výroba boilies: TOP rollbaly, díky kterým vyrobíte kvalitní...

Jednoduchá a rychlá domácí výroba boilies: TOP rollbaly, díky kterým vyrobíte kvalitní domácí boilies

- Reklama -

Domácí výroba boilies patří k oblíbeným kratochvílím velké části rybářů. A ono se není čemu divit! Hodně rybářů si prostě chce vyrobit vlastní kuličky podle svých představ. Někteří rybáři si prostě chtějí do kuliček dát takové suroviny a příchutě, které nikdo jiný nenabízí. Aby domácí výroba boilies probíhala co nejrychleji a nejefektivnější, je dobré si pořídit rollbal na boilies. Proč? Rollball na domácí výrobu boilies celý proces značně urychlí a vy tak vyrobíte hodně kuliček za krátkou dobu.

Na rollbalech máme rádi to, že domácí výrobu opravdu hodně zefektivňují. Rybář si vyrobí požadované těsto na domácí boilies, ale namísto toho, aby dělal jednu kuličku za druhou, použije rollbal. Tato pomůcka dokáže během chvíle vyrobit desítky kuliček o krásně pravidelné tvaru. Vše velice rychle a jednoduše. Na rybářském trhu je celá řada rollbalů. A my si nyní některé z nich představíme…

 

Rollbal na domácí boilies Gardner Longbase

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších rollbalů na česko-slovenském trhu. Tento rollbal od společnosti Gardner mají rybáři velice v oblibě proto, že je dostupný za opravdu hodně rozumné peníze. Přitom i za nízkou cenu dostanete velice šikovného pomocníka, který vám výrazně usnadní domácí výrobu boilies.

Použití rollbalu je naprosto jednoduché. Ten se skládá ze dvou částí. Na spodní část položíte váleček těsta na boilies, pak na něj přiložíte vrchní díl a rollbal rozpohybujete. Následně tak vzniknou luxusní kuličky. Tento rollbal od anglické společnosti Gardner se vyrábí v několika průměrech. Rybář si může vybrat z průměrů 12, 14, 16, 18, 20, 22 a 24 mm. Záleží jen na vás, jakou velikost kuliček potřebujete.

Na tomto rollbalu je velice sympatické také to, že v jeho spodní části naleznete protiskluzový materiál, který zabraňuje pohybu rollbalu při výrobě kuliček. Tohle je příjemný detail! Pokud patříte mezi rybáře, kteří vyrábí jen několik kilo domácího boilies ročně, pak vám bude tento rollbal perfektně sloužit. Za ty peníze rozhodně doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rollbal na domácí boilies Gardner Baitmaster

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Pokud jste rybář, který vyrobí více jak 10 kilo domácího boilies, pak vám doporučujeme tento špičkový rollbal od anglické společnosti Gardner. Ano! Tento rollbal je cenově nákladnější, ale ono se vám to vrátí už jenom v ušetřeném čase. Proč? Protože na „jeden zátah“ z tohoto rollbalu vypadne až 72 kuliček. Takže i když máte vyrobeného spoustu těsta, nevadí to – s tímto rollbalem pojedete jako stroj!

Na tomto typu rollbalu velmi ceníme to, že je dostupný v široké škále průměrů. Rybář si může vybrat v průměrech 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 a 24 mm. Tohle je fakt hodně velikostí! Takže si můžete pořídit takový rollbal, který je vhodný na malé boilies do studené vody, ale i rollbal na hlavní rybářskou sezónu, kdy se používají velkou koule. Super!

S rollbalem se velice pohodlně a rychle pracuje. Na jeho vrchní části naleznete bytelná madla, která slouží k pevnému uchopení vrchního dílu, se kterým pohybujete. A díky protiskluzovým prvkům na spodní části rollbalu je domácí výroba boilies opravdu pohodlná. Paráda! Pokud máte v plánu vyrábět více kilo boilies, určitě sáhněte po tomto rollbalu. Ta investice se vyplatí!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -