DomůNovinkyNová rybářská hvězda? Mladý rybář, kterému je teprve 11 let, natáčí krásná...

Nová rybářská hvězda? Mladý rybář, kterému je teprve 11 let, natáčí krásná videa o zapomenutých vodách!  

- Reklama -

Rybářský internet nabízí celou řadu rybářských videí. V dnešní době si každý rybář může najít přesně takové filmy, které se nejvíce blíží jeho rybářskému zaměření. Na česko-slovenském internetu tak naleznete celou řadu videí o klasické kaprařině, feederu, položené, přívlači, muškaření, anebo o lovu ryb na moři. Obvykle ale taková videa natáčí dospělí rybáři. Jenže ne všechna! Velmi zajímavý formát rybářských videí natáčí mladý rybář Matěj, kterému je teprve 11 let…

Nový seriál mladého rybáře Matěje se jmenuje Zapomenuté revíry. „O co vlastně půjde? Co jsou pro mě zapomenuté revíry? Jednoduše jsou to vody, kam běžného rybáře ani nenapadne nahodit. Většinou jsou to malé, ale i velké rybníky, rybníčky, požární i jiné nádrže, které sice někdo vlastní, ale v podstatě se o ně z hlediska chovu ryb nestará. Nespadají pod Český rybářský svaz, nejsou to soukromáky, ani chovné rybníky,“ začíná své povídání v seriálu Zapomenuté revíry rybář Matěj.

Na první vodu, kam se rybář Matěj vydá, je zapomenutý menší rybník. Podle mladého rybáře jde o lokalitu, kde v minulosti plavali krásní kapři, ale také třeba líni, anebo i dravci. Poslední dobou ale rybník není už to, co býval. A to především proto, že v něm ubylo vody, takže už tak malý rybníček se ještě více zmenšil. Vše vyvrcholilo jedno léto, kdy ryby hromadně uhynuly.

NOVINKA: Superlehký stojan na pruty za parádní cenu!  Váží jen 1,4 kilo!

Přesto! Mladého rybáře neodradilo, aby se k této vodě vydal. Proč? Podle něj v rybníce totiž něco plavat musí. A to už jenom proto, že mu místní houbaři řekli, že tady viděli občas skočit nějakou tu rybu. Tak co? Povede se Matějovi něco ulovit? Podívejte se na to sami v jeho suprovém videu!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

17 KOMENTÁŘE

 1. Tak toto je naprostá paráda, těším se na pokračování. Do příště řekni tatínkovi, ať ti do záběru nekecá a bude to úplně suprový 😄. V některých přechodech si toho nešlo nevšimnout, ale mluvíš krásně a jde z tebe cítit zapálení. Fandím moc. Petrův zdar.

  • Děkuju za pochvalu. O taťkovo chybách víme, brácha říkal že už to bohužel nejde opravit. Každopádně taťka si to už mnohokrát od nás ,,slíznul“ a raději už ho necham v klidu, aby se na mně příště třeba nevykašlal…:)

 2. Jen doplním že jsem koukal na st kanál kde je i taťka a brácha.
  Už v roce 2015 tahal ryby které jsem já dodnes nevytahl.
  Je vidět že rodinka žije rybarenim.
  A ano to tady ještě na scéně není.
  Klobouk dolů ale Matěj má velkou budoucnost.
  Nový Jakub Vágner 😉👍

  • Moc děkuji. Takovou pochvalu si snad ani nezasloužím a oto víc se budu snažit a zlepšovat se. Jen pro informaci Jakub Vágner mi dokonce napsal, že měl z mého videa radost…
   Mějte se fajn a ještě jednou děkuju
   Matěj

 3. Video a prcek samozřejmě super, každoádně chtěl bych ale hlavně vyzdvihnout redakci Inrybaře, která zveřejnila konečně něco nového a zajímavého -těším se na pokračování…Určitě to klučinovi pomůže a namotivuje!!!Držím palce Matěji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -