skingbranding-banner

Jednoduché vaření na rybách: Jak si jednoduše u vody připravit luxusní jídlo během okamžiku?


Při několikadenních výpravách je výživné jídlo zásadním faktorem toho, jestli bude pobyt u vody příjemný nebo ne. Aby byla rybářská strava v přírodě chutná a pestrá, není zapotřebí s sebou tahat celou kuchyň. To ani náhodou! Stačí jedna pánev od firmy RidgeMonkey, která nabízí neuvěřitelnou škálu „funkcí“, díky kterým si u vody připravíte obrovskou spoustu druhů chutného jídla. Navíc! Díky několika částem na pánvi je možné připravit hned několik různých jídel najednou. Takže rybář z jedné strany šetří čas a z druhé strany má jistotu, že nepotřebuje více pánví. Pojďme se na tuhle pánev od RidgeMonkey podívat blíže, protože tohle je fakt luxusní pánev pro rybáře.  

 

Pánev pro rybáře RidgeMonkey Connect Combi

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalá pánev od renomované firmy RidgeMonkey, která nabízí širokou škálu využití. A právě tohle je nejsilnější zbraní této pánve pro rybáře. Toto nádobí pro rybáře totiž nabízí třeba čtyřdílnou snídaňovou pánev, tradiční hlubokou pánev a napařovací tác. Díky tomu tak na této jediné pánvi připravíte nejrůznější jídlo ve velkém množství, a přitom nepotřebujete hromadu dalšího nádobí. Takže namísto hromady „nesmyslů“ stačí vzít jedinou pánev, a rázem jste připraveni i na dlouhodobou výpravu za rybami. Na téhle pánvi připravíte fakt hromadu jídla! Tohle je fakt super!

Pánev je vyrobena z lehké hliníkové slitiny. To nabízí hned několik předností! Zaprvé: Tato slitina je vynikající pro přípravu jídla, protože tento materiál se okamžitě nahřeje a vše je připraveno pro vaření nebo smažení během okamžiku. Prostě na nic nečekáte! Další předností je, že tento materiál je snadno omyvatelný, takže pánev po jídle okamžitě umyjete. A v neposlední řadě: Hliník jako lehký materiál nabízí snadný transport – pánev se k vodě prostě nepronese…

VIDEO: Podívejte se na to, jak se s touto pánví vaří přímo u vody! Jednoduché použití…

Ještě k tomu povrchu pánve: Na jejím povrchu je fluorpolymerový materiál, jehož největší výhodou je to, že není přilnavý. Díky tomu tak při přípravě jídla nedochází k přichycení připraveného pokrmu na pánvi. Prostě žádné připékání nebo „přilepení“ masa, uzenin, anebo vajíček. Tohle je prostě paráda!

Suprovou vychytávkou je, že tato pánev nabízí i 4 přihrádky pro oddělenou přípravu jídla. Co to znamená? V jedné přihrádce je možné připravovat jeden druh jídla, v další přihrádce pak další druh jídla. Díky tomu tak rybář může nachystat najednou celý chod a nemusí dělat jednotlivé složky chodu (hlavní jídlo, přílohy) zvláště. To výrazně ušetří čas! Prostě bomba!

Ještě ohledně toho transportu: Pánev je vyrobena z lehkého materiálu, takže se při návštěvě oblíbeného revíru nepronese. Navíc, pánev se velice dobře ukládá například do jídelní tašky, a to proto, že má odnímatelnou rukojeť. Rozměry bez rukojetí jsou 300 mm x 255 mm x 70 mm. Super!

Pokud patříte k těm rybářům, kteří nechtějí k vodě tahat hromadu nádobí, ale mít jednu jedinou pánev na přípravu jídla, pak se rozhodně podívejte na tuhle od RidgeMonkey. Díky jejímu designu na ní připravíte hromadu jídla najednou, bez zbytečných prodlev. Rybář prostě nepotřebuje další nádobí. Tohle fakt oceníte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

admin | přečteno: 361x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná …

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 6977x | 26.02.2021 | 1 komentář

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 5284x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.