skingbranding-banner

VIDEO: Kam se na něj hrabou zkušení kapraři s drahými pruty? Mladý rybář chytil životního kapra na jemný prut!


Matěj Houška je konečně zpátky! Tento mladý rybář, který je autorem populárního seriálu Zapomenuté revíry, se vydal na další lokalitu. Kam? Matěj se tentokrát vypravil na požární nádrž, která na první pohled nebyla ničím zajímavá. Jenže! Nebyl by to mladý rybář Matěj, aby se nevydal na nějakou atraktivní lokalitu se zajímavými rybami! A právě i tady dokázal mladý rybář chytit naprosto luxusní ryby. Nejprve na háček dostal „zlatou rybku“, a poté naprosto luxusního kapra! Mrkněte na další díl seriálu Zapomenuté revíry od mladého rybáře…  

Matějův příjezd na „jeho“ novou vodu byl více než stylový. Mladého rybáře totiž k vodě dovezlo požární auto. „Vítám vás u dalšího zapomenutého revíru. Možná se teď všichni divíte, proč jsem se nechal na ryby přivézt požárnickým autem. Ten důvod je jednoduchý – dnešní zapomenutý revír je totiž požární nádrž. Typický zapomenutý revír! Tisíce maličkých, menších i větších revírů, které sice k rybolovu neslouží, ale i tak se v nich můžou skrývat ryby, které stojí za to!“

Znova: I když tato požární nádrž nevypadala na první pohled nikterak zajímavě, Matěj velmi rychle zjistil, že zrovna tato voda skrývá nádherné ryby – jako například zlatou rybku! „Tak to je fantazie!“ radoval se Matěj při prvním kontaktu se zlatou rybkou. „Krásná zlatá rybka! Prvním přáním určitě bude, chytit tu největší rybu, co tady plave,“ řekl Matěj. To ještě možná ani netušil, že tohle přání se mu brzy vyplní.

Protože pak mu tato zapomenutá nádrž nadělila naprosto úžasného kapra, se kterým ale musel svést pořádně urputný souboj. A už podle ohnuté udice bylo zřejmé, že tohle bude slušnější ryba. Nakonec se na hladině vyvalil opravdu luxusní kapr!

„Tak to vidíte sami! Obyčejná požární nádrž a jaká dokáže skrývat úžasná překvapení. Tento požárník je zatím nevětší rybou Zapomenutých revírů. Krásný kapr lysec – 6,5 kila a 70 centimetrů. Tak se pojď ukázat, požárníku,“ řekl Matěj po ulovení nádherného kapra. Mladý rybář zase dokázal, že i zapomenuté vody, které na první pohled nevypadají nikterak zajímavě, dokážou skrývat neuvěřitelné rybí poklady. Matěji, skvělá práce!

VIDEO: Podívejte se na nádherné Matějovo video se zlatou rybkou a velkým kaprem! 

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Matěj Houška

Nové články v rubrice

Začátek konce rybaření? Evropští úředníci chtěli zákaz rybolovu na území, které je pětkrát větší než Česko!

admin | přečteno: 498x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Jakoby toho na rybáře nebylo málo! Nedávno Evropská agentura pro …

Skoro 25 miliónů korun! Rybáři vyčíslili škody na Bečvě, ze kterých je smutno!

admin | přečteno: 162x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Hodně smutná čísla zveřejnil Územní svaz pro Severní Moravu a …

Těžký život rybářů: 770 chráněných vyder zmasakrovalo ryby za více jak 21 miliónů korun!  

admin | přečteno: 7113x | 23.02.2021 | 3 komentářů

Technik Východočeského územního svazu Karel Němec zveřejnil na tamním webu …

Komentáře

 • Všichni se z něho zblázněte. Namistrované dítě a ještě ho v tom podporuji. Hnus

  • Taky mi to tak přijde.

  • Přesně, navíc mi to přijde že když kapř pouštěl měl v hubě háček špulku s vlscem pod vodou a po vypnutí kamer kapř vytáhli a prodali někam na soukromák za dlouhý peníz..

  • Přesně tak

 • Aby jste se nepo .uvidime jestli mu to vydrzi az ho zacnou tlacit trenky🤣🤣🤣🤣🤣

 • Jste dobří Č…ci. lepší když se snaží v přírodě a chodí ven. Než sedět u počítače a fetovat. Dnešní děti už nepoznají mrkev od petržele a maso si myslí že je v supermarketech . Moc nedám že je to i váš příběh.

 • Nevidíte v něm repliku jednoho známého rybáře Jakuba? Ty pohyby a to vyjadřování. 🙂Ale proč ne. Karel má pravdu. Lepší než aby seděl doma a čuměl na display.

  • To video jsem zkouknul nejprve na YT než jsem přišel ke článku.
   Jakmile jsem si to video pustil tak mi to hned také připomnělo Vágnera 😀 . Zřejmě když byl malý rád koukal na Jakuba Vágnera “s jakubem na rybách” to jsem také kdy si sledoval 😀
   Ta jeho chůze, mluvení to má odkoukané od Kuby ale proč by ne pokud je to jeho idol.. Lepší když je v přírodě než aby celý den pařil na PC.

 • Hmmmmm,proč jsou vidět kdejaké záběry od političek ale záběr od kapra ne? Že by ho tam napíchli???

 • Vy jste banda tady. Ten kluk ryby miluje a vy píšete takový . Aby jste si bodli trojhák do oka .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.