DomůNovinkyVIDEO: Kam se na něj hrabou zkušení kapraři s drahými pruty? Mladý rybář...

VIDEO: Kam se na něj hrabou zkušení kapraři s drahými pruty? Mladý rybář chytil životního kapra na jemný prut!

- Reklama -

Matěj Houška je konečně zpátky! Tento mladý rybář, který je autorem populárního seriálu Zapomenuté revíry, se vydal na další lokalitu. Kam? Matěj se tentokrát vypravil na požární nádrž, která na první pohled nebyla ničím zajímavá. Jenže! Nebyl by to mladý rybář Matěj, aby se nevydal na nějakou atraktivní lokalitu se zajímavými rybami! A právě i tady dokázal mladý rybář chytit naprosto luxusní ryby. Nejprve na háček dostal „zlatou rybku“, a poté naprosto luxusního kapra! Mrkněte na další díl seriálu Zapomenuté revíry od mladého rybáře…  

Matějův příjezd na „jeho“ novou vodu byl více než stylový. Mladého rybáře totiž k vodě dovezlo požární auto. „Vítám vás u dalšího zapomenutého revíru. Možná se teď všichni divíte, proč jsem se nechal na ryby přivézt požárnickým autem. Ten důvod je jednoduchý – dnešní zapomenutý revír je totiž požární nádrž. Typický zapomenutý revír! Tisíce maličkých, menších i větších revírů, které sice k rybolovu neslouží, ale i tak se v nich můžou skrývat ryby, které stojí za to!“

Znova: I když tato požární nádrž nevypadala na první pohled nikterak zajímavě, Matěj velmi rychle zjistil, že zrovna tato voda skrývá nádherné ryby – jako například zlatou rybku! „Tak to je fantazie!“ radoval se Matěj při prvním kontaktu se zlatou rybkou. „Krásná zlatá rybka! Prvním přáním určitě bude, chytit tu největší rybu, co tady plave,“ řekl Matěj. To ještě možná ani netušil, že tohle přání se mu brzy vyplní.

Protože pak mu tato zapomenutá nádrž nadělila naprosto úžasného kapra, se kterým ale musel svést pořádně urputný souboj. A už podle ohnuté udice bylo zřejmé, že tohle bude slušnější ryba. Nakonec se na hladině vyvalil opravdu luxusní kapr!

„Tak to vidíte sami! Obyčejná požární nádrž a jaká dokáže skrývat úžasná překvapení. Tento požárník je zatím nevětší rybou Zapomenutých revírů. Krásný kapr lysec – 6,5 kila a 70 centimetrů. Tak se pojď ukázat, požárníku,“ řekl Matěj po ulovení nádherného kapra. Mladý rybář zase dokázal, že i zapomenuté vody, které na první pohled nevypadají nikterak zajímavě, dokážou skrývat neuvěřitelné rybí poklady. Matěji, skvělá práce!

VIDEO: Podívejte se na nádherné Matějovo video se zlatou rybkou a velkým kaprem! 

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Matěj Houška

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

10 KOMENTÁŘE

  1. Jste dobří Č…ci. lepší když se snaží v přírodě a chodí ven. Než sedět u počítače a fetovat. Dnešní děti už nepoznají mrkev od petržele a maso si myslí že je v supermarketech . Moc nedám že je to i váš příběh.

  2. Nevidíte v něm repliku jednoho známého rybáře Jakuba? Ty pohyby a to vyjadřování. 🙂Ale proč ne. Karel má pravdu. Lepší než aby seděl doma a čuměl na display.

    • To video jsem zkouknul nejprve na YT než jsem přišel ke článku.
      Jakmile jsem si to video pustil tak mi to hned také připomnělo Vágnera 😀 . Zřejmě když byl malý rád koukal na Jakuba Vágnera „s jakubem na rybách“ to jsem také kdy si sledoval 😀
      Ta jeho chůze, mluvení to má odkoukané od Kuby ale proč by ne pokud je to jeho idol.. Lepší když je v přírodě než aby celý den pařil na PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -